Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Budrūs pareigūnai užkardė didelio kiekio draudžiamų daiktų nuteistiesiems perdavimą

2014-03-21

2014 m. kovo 20 d., apie 22.30 val., Patrulių grupės pareigūnams  patruliuojant Pravieniškių II gyvenvietėje buvo pastebėtas įtartinas automobilis „Opel Astra“, kuris privažiavo prie Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos PN-AK 2-osios valdybos apsauginės tvoros. Pastebėjus patrulių automobilį,  „Opel Astra“ nuvažiavo į gyvenamųjų namų kiemus. Automobilyje sėdėjo trys asmenys. Patruliams pasiteiravus, kokiu tikslu jie yra atvykę, savo veiksmų nekomentavo, vizito tikslo nenurodė, ką veikia netoli prie pataisos įstaigos tvoros nepaaiškino.  Apie įvykį buvo informuotas Kaišiadorių policijos komisariato budėtojas.
Įtarę, kad atvykėliai gali turėti tikslą nuteistiesiems perduoti draudžiamus turėti daiktus, pareigūnai atliko automobilio apžiūrą. Kaip vėliau paaiškėjo, šie įtarimai pasitvirtino. Pareigūnai už vairuotojo sėdynės ant galinio kilimėlio pastebėjo gulintį mėlynos spalvos plastikinį maišelį. Paprašius vairuotojo jį praverti, jame rasta 5 paketai, pervynioti baltos spalvos, lipnia juosta.
Atlikus paketų apžiūrą juose rasti 9 mobiliojo ryšio telefonai,,  9 mobiliojo ryšio telefonų kroviklių antgaliai, 19 SIM kortelių, 12 vienkartinių švirkštų su adatomis, 2 mobiliojo ryšio telefonų akumuliatoriai, 3 plastikiniai maišeliai su rusvos spalvos biria medžiaga, kaip įtariama mielėmis.
Paaiškėjo, kad automobilyje buvo  Kauno rajono gyventojai trisdešimtmetis E. M., dvidešimt penkerių M. T., ir aštuoniolikmetė Kauno miesto gyventoja J. S.
M.T. pareigūnams prisipažino, kad atvyko į Pravieniškes turėdamas tikslą perduoti draudžiamus turėti nuteistiesiems daiktus į 2-ąją valdybą. Sulaikyti asmenys ir paimti draudžiami daiktai perduoti Kaišiadorių policijai.  M.T. surašius administracinio teisės pažeidimo protokolą vyksta tolesnis įvykio aplinkybių  tyrimas.

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. kovo 24 d. 08:35
 

AKTUALU!

INFORMACIJA DĖL PASIMATYMŲ(nuteistųjų giminėms ir artimiesiems)

Pasimatymų biurų telefono nr.

Pirmasis sektorius (8 346) 56303

Antrasis sektorius (8 346) 56489

Trečiasis sektorius (8 346) 56288

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?