Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravieniskes@kalejimai.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

LIETUVOS KALĖJIMŲ TARNYBOS PASITIKĖJIMO TELEFONAS 

 (8 5) 271 9022

pasitikejimas@kalejimai.lt

 

Naujienos

Sportiškai paminėta Tarptautinė kovos su narkomanija ir narkotikų kontrabanda diena

2022-07-04

Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje, Antrajame sektoriuje, Priklausomybes turinčių įkalintų asmenų reabilitacijos centre (toliau Centras) paminėta Tarptautinė kovos su narkomanija ir narkotikų kontrabanda diena.

 

Renginyje dalyvavo visi Centro nuteistieji, darbuotojai, ,,Alfa centras‘‘ nariai ir buvęs reabilitacijos centro narys, kuris šiuo metu gyvena laisvėje. Nuteistojo žodžiai: „Mes kiekvienas, esantis čia Centre laimėjome ,,sėkmingą bilietą‘‘ į blaivybę, į laisvę nuo narkotikų, į galimybę matyti pasaulį kitomis akimis. Mes visi buvome duobėje, iš kurios ne visiems pavyksta išlipti. Dėka centro darbuotojų ir bendruomenės, kuri su kiekviena diena stiprėja, mums sudarytos visos galimybės siekti blaivybės, keisti savo elgesį, mąstymą, bei padaryti viską, kad mūsų gyvenimai pasikeistų. Verta pabrėžti, kad viltis niekada nemiršta – kova su narkomanija, kad ir kokia sunki, visgi duoda teigiamų rezultatų. Todėl mes norime parodyti ne tik sau, bet ir kitiems, kad galime mėgautis gyvenimu, ne vartojant kvaišalų, bet dedant visas pastangas į sveiką gyvenimą, sportą, meditaciją, knygų skaitymą, bei vienas kito palaikymą“.

 

Pravieniškių reabilitacijos centro nuteistieji, metė iššūkį laisvės reabilitacijos ,,Alfa centras‘‘ nariams ir pakvietė sudalyvauti sportinėse rungtyse: tritaškių metimo, smiginio, tinklinio, šuolio į tolį, 24 kg giros metimo, bei virvės traukimo. Nors daugelyje rungčių laimėjo Pravieniškių reabilitacijos centro nuteistieji, tačiau iškilmingai laimėtą taurę, kaip pagarbos, dėkingumo ir bendradarbiavimo  simbolį perdavė svečiams iš „Alfa centras . Taip pat visi svečiai apdovanoti saldžiomis paguodos dovanomis ir rankų darbo pakabukais.

 

Po apdovanojimų visi susirinko į klasę, susėdo ratu ir klausėsi buvusio reabilitacijos centro nario gyvenimo istorijos, kuri palietė visus susirinkusius, privertė kiekvienam susitapatinti ir apmąstyti savo praeitį bei kokiame kelyje jie yra dabar.

 

Tokie renginiai stiprina nuteistųjų motyvaciją keisti savo elgesį, mąstymą ir prisidėti ne tik prie savo gyvenimo pokyčių, bet ir įdėti nors mažą savo indelį į bendruomenės stiprinimą.


 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. liepos 4 d. 14:05