Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravieniskes@kalejimai.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

2022-07-04

Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje pasirašyta neatlygintinė bendradarbiavimo sutartis su Labdaros ir paramos fondu. Bendradarbiavimo tikslas – mažinti socialinę atskirtį patiriančių asmenų socializacijos procesus išėjus iš įkalinimo įstaigos, apgyvendinant, stiprinant šių asmenų motyvaciją ir galimybes įgyti profesiją, gauti darbą ir įsitraukti į visuomenės gyvenimą.

 

Birželio 30 d. Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje lankėsi Labdaros ir paramos fondo direktorius Edvardas Kleinas, Fondo savarankiško gyvenimo namų padalinio vadovas Andrius Burseniov ir darbuotojas Valdemaras Vaidulionis.

Svečiai pasidalino informacija apie vykdomą veiklą, diskutavo su įstaigos vadovybe bei socialiniais darbuotojais, atsakė į pateiktus klausimus. Pravieniškių pataisos namų vadovas Mindaugas Žirlys pabrėžė, kad vykdant nuteistųjų antrąjį integracijos į visuomenę etapą labai svarbu turėti patikimų partnerių, skleisti gerąją žinią ir keisti visuomenės požiūrį į patiriančius socialinę atskirtį, grįžtančius iš įkalinimo įstaigų bausmę atlikusius asmenis.

 

Susitikimo pabaigoje Savarankiškų namų padalinio vadovas pabrėžė, kad padėdami resocializuotis bent vienam iš šimto nuteistųjų galime sakyti, kad įdėtas darbas atnešė vaisių. Tikimasi, kad bendradarbiavimas tarp įstaigų bus sėkmingas ir naudingas.


 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. liepos 4 d. 13:32