Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Vasaros šventė Pravieniškėse

2022-08-02

Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje vyko jau tradicine tampanti Vasaros šventė. Pagrindinis šios šventės tikslas – švęsti šventę be patyčių ir smurto, su pagarba vieni kitiems. Pasiruošimas vasaros šventei truko kelis mėnesius. Renginiai buvo organizuojami visuose trijuose įstaigos sektoriuose.

 

Šventės dieną nuo ankstyvo ryto visuose įstaigos sektoriuose vyko paruošiamieji darbai – ruošiamos vietos koncertams po atviru dangumi, tvarkomos ir gražinamos erdvės, ruošiami sporto aikštynai būsimoms varžyboms. Nuteistieji visą dieną varžėsi sportinių varžybų turnyruose, kur buvo išsiaiškinti geriausi sportininkai ir jų komandos. Nuteistieji galėjo išbandyti savo jėgas komandinių estafečių bei galiūnų rungtyse­­­ – ­­traukė traktorių, nešė maišą su smėliu. Vėliau vyko lauko baudų ir tritaškių mėtymo turnyras „Taikli ranka“, futbolo turnyras „Futbolas įdomiai“, jėgos trikovės varžybos bei smiginio turnyras.

 

Nuteistieji šventės metu bėgo 100 m, 10 km ir 20 km distancijas. Bėgimo varžyboms susirinko virš 20 nuteistųjų, vyrai bėgo kiek pajėgė, o trys dalyviai įveikė 20 km atstumą. Vėliau vyko štangos stūmimo trijose svorio kategorijose turnyras. Renginių maratoną užbaigė štangos spaudimo čempionatas.

 

Vyko ne vien sporto užsiėmimai – ­­­­visus norinčius pamiklinti protą Resocializacijos skyriaus specialistai pakvietė į viktoriną „Vasara pabūk“, orientacinis žaidimas „Gaudau vasarą“, šaradų, šachmatų žaidimą poromis.Vyko užsiėmimai: žaidimas „Atspėk ką ragauji?“, pleneras „Nutapyk savo svajonių atostogas“, plovo, tinginio gamyba ir degustacija.

 

Vasaros šventės svečiai Kalėjimų departamento direktorius Virginijus Kulikauskas ir pavaduotojas Gintautas Šarauskas. Visiems susirinkusiems padėkojo už pakvietimą į tradicija tapusią šventę, nuteistųjų iniciatyvą, norą dalyvauti visose rungtyse. Palinkėjo keisti senas tradicijas, požiūrį ir džiaugtis tokiais gražiais renginiais. Palinkėta, kad tradiciją tęstųsi ir išaugtų iki dar didesnių renginių.


 

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. rugpjūčio 2 d. 12:15
 

AKTUALU!

INFORMACIJA DĖL PASIMATYMŲ(nuteistųjų giminėms ir artimiesiems)

Pasimatymų biurų telefono nr.

Pirmasis sektorius (8 346) 56303

Antrasis sektorius (8 346) 56489

Trečiasis sektorius (8 346) 56288

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?