Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Tęsiant gerąsias tradicijas organizuotas draugiškas krepšinio turnyras su kviestiniais svečiais

2022-07-28

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Trečiojo sektoriaus Resocializacijos skyriaus specialistai siekdami didinti nuteistųjų užimtumą sportinėmis veiklomis bei tęsdami gerąsias tradicijas surengė nuteistiesiems krepšinio turnyrą.

 

Kad nuteistieji galėtų geriau įvertinti savo sugebėjimus ir jėgas krepšinio aikštelėje užimtumo specialistai į turnyrą pakvietė ir dvi svečių komandas. Į šį kvietimą pirmoji atsiliepė komanda iš Radviliškio „Šeduvos malūnas“, o antroji Kauno krepšinio klubo „Devold“ komanda. „Šeduvos malūno“ komandoje žaidė ir Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos direktoriaus pavaduotojas Gintautas Šarauskas.

 

Renginio metu buvo žaidžiamos draugiškos krepšinio varžybos tarp kviestinių svečių ir nuteistųjų komandų.

 

Turnyre vyko įnirtingos kovos, vyrai atidavė visas jėgas kovodami dėl pirmosios vietos. Komandos buvo vertos viena kitos ir nugalėtojai paaiškėjo tik varžybų pabaigoje. Pirmąją vietą draugiškame krepšinio turnyre laimėjo komanda „Devold“, antrąją – nuteistųjų komanda „Šiauliai“ ir garbingą trečiąją vietą pelnė komanda „Šeduvos malūnas“ . Po turnyro visiems dalyviams dėkota už gražų žaidimą, o prizines vietas užėmusios komandos gavo taures ir padėkas.


 

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. rugpjūčio 2 d. 12:38
 

AKTUALU!

INFORMACIJA DĖL PASIMATYMŲ(nuteistųjų giminėms ir artimiesiems)

Pasimatymų biurų telefono nr.

Pirmasis sektorius (8 346) 56303

Antrasis sektorius (8 346) 56489

Trečiasis sektorius (8 346) 56288

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?