Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravieniskes@kalejimai.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

LIETUVOS KALĖJIMŲ TARNYBOS PASITIKĖJIMO TELEFONAS 

 (8 5) 271 9022

pasitikejimas@kalejimai.lt

 

Naujienos

Pravieniškių 1-ajame kalėjime lankėsi delegacija iš Panevėžio

2023-05-12

Lietuvos kalėjimų tarnybos Pravieniškių 1-ajame kalėjime viešėjo Panevėžio kalėjimo Resocializacijos skyriaus delegacija.

 

Viešnioms buvo pristatytas kalėjimas, infrastruktūra, bandomasis pagal Norvegijos sukurtą programą įgyvendinamas TOG projektas, kalėjimo gamybinė zona. Abiejų kalėjimų Resocializacijos skyrių pareigūnai ir darbuotojai pasidalino gerąja patirtimi ir praktika, aptarė taikomų darbo metodų bei priemonių skirtumus bei panašumus.

 

Kalbėta ir diskutuota apie sritis, kur būtų galima optimizuoti darbo funkcijas, tokiu būdu mažinant iš tiesų didelį Resocializacijos skyrių pareigūnų ir darbuotojų darbo krūvį. Vieningai sutarta, kad skirtingų kalėjimų Resocializacijos skyriai turėtų konsoliduotis ir bendradarbiauti, palaikydami gerą Lietuvos kalėjimų tarnybos mikroklimatą ir populiarindami Resocializacijos skyrių veiklą, bausmių vykdymo sistemos pareigūno ar darbuotojo profesiją.

 

Pravieniškių 1-ojo kalėjimo Resocializacijos skyriaus delegacija artimiausiu metu turėtų aplankyti Panevėžio kalėjimą, kur susipažins su moterų bausmės vykdymo aktualijomis be praktika.

 
 
Informacija atnaujinta 2023 m. gegužės 12 d. 15:21