Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravieniskes@kalejimai.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

Originaliai Žolines paminėjo ir Pirmojo sektoriaus nuteistieji

2022-08-16

Vasaros pabaigos arba Žolinių šventę Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje paminėjo kas kaip sugalvojo. Svarbiausia – kad būtų išlaikyta žolynų, augalų tema ir kad visiems būtų įdomu.

 

Pirmojo sektoriaus nuteistieji Dailės ir menų būrelio veikloje mokėsi gaminti popierinių gėlių kompozicijas, kurios vėliau dalyvavo „Gražiausios puokštės konkurse“. Nuteistieji netgi turėjo galimybę keletą gėlių žiedų perduoti ir savo artimiesiems, taip pasveikindami Žolinių proga.

 

Drausminės grupės nuteistieji nustebino savo meniniais gebėjimais, naudodami augalinius motyvus nutapė šiai progai skirtą paveikslą, kuris bus skirtas įstaigos reprezentacinėms dovanoms, taip pat turėjo galimybę sudalyvauti linksmose sportinėse estafetėse ir išsikepti lauke dešreles.

 

Kamerų tipo būrio nuteistieji žiūrėjo filmą ,,Sengirė“, kuris nufilmuotas paskutiniuose senosios girios plotuose Lietuvoje. Nuteistieji filmo metu galėjo pasijusti tarsi patys vaikščiotų senaisiais girios keliais. Režisierius M. Survila puikiai perteikė visus senosios girios garsus bei vaizdus. Šis filmas sulaukė nemažo nuteistųjų susidomėjimo ir jų pageidavimu buvo parodytas visiems būriams.

 

Kiti nuteistieji dalyvavo tinklinio, futbolo ir krepšinio turnyruose, bet daugiausiai norinčių išbandyti savo jėgas buvo rankų lenkimo čempionate, kuriame jie turėjo galimybę laimėti Žolinių taurę ir saldžius prizus.

 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. rugpjūčio 16 d. 14:25