Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Nuteistųjų išradingumas toliau stebina – šį kartą drambliukai iš duonos

2022-08-18

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Trečiojo sektoriaus nuteistasis, atliekantis bausmę drausmės grupėje kamerinio tipo patalpose, pagal savo atrastą technologiją pagamino  miniatiūrinius dirbinius - visą drambliukų šeimą iš duonos.

 

Laisvės atėmimo įstaigose bausmę atliekantys nuteistieji neretai atranda naujus savo gebėjimus ir pomėgius. Sako, kad turėdami daug laisvo laiko ir norėdami pabūti su savo mintimis bei emocijomis jie patys ieško būdų ir medžiagų saviraiškai. Dažnai tomis medžiagomis tampa čia pat po ranka esantys daiktai. Šį kartą mažais meno kūrinėliais tapo duona. Tiesa, kaip ją apdoroti žino ir moka tik drambliukų ir kitų mažųjų padarėlių autorius.

 

Kalėjimų departamentas yra ne kartą viešinęs, kaip nuteistieji geba sukurti originalius dirbinius iš muilo, kartono, tualetinio popieriaus. Norintys laisvės atėmimo įstaigose per užsiėmimus gali dirbti ir su įprastomis medžiagomis – medžiu, popieriumi, moliu, audiniais ar oda. Tačiau nuteistiesiems nedraudžiama ieškoti ir unikalių priemonių ar technikos savo kūriniams. Žinoma, unikalumu bei savo išmone jiems pavyksta nustebinti aplinkinius.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. rugpjūčio 19 d. 09:39
 

AKTUALU!

INFORMACIJA DĖL PASIMATYMŲ(nuteistųjų giminėms ir artimiesiems)

Pasimatymų biurų telefono nr.

Pirmasis sektorius (8 346) 56303

Antrasis sektorius (8 346) 56489

Trečiasis sektorius (8 346) 56288

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?