Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Kauno Anoniminių alkoholikų draugijos nariai susitiko su Pravieniškių nuteistaisiais

2022-08-25

2022 rugpjūčio 24 dieną Kauno Anoniminių alkoholikų toliau (AA) draugijos nariai lankėsi Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Trečiajame sektoriuje.

 

Atviro susirinkimo metu supažindino nuteistuosius kas yra anoniminiai alkoholikai, pristatė dvylikos žingsnių programą, pasidalino savo asmeninėmis istorijomis bei atsakė į gausius susirinkusiųjų klausimus.

 

Kauno Anoniminių alkokolikų draugijos nariai nutarė, kad toliau tęs susitikimų tradiciją ir kitą kartą atvykę praves uždarą AA grupės susirinkimą.

 

Anoniminiai alkoholikai - tai draugija, jungianti vyrus ir moteris, kurie dalijasi vieni su kitais savo patirtimi, jėgomis ir viltimis, norėdami padėti sau, ir kitiems siekti blaivybės.

 

Įkalinimo įstaigose bausmę atlieka nemažai žmonių, turinčių priklausomybes. Neretas atvejis, kad ir nusikaltimus jie padaro būdami apsvaigę, priklausomybių poveikyje. Nuteistiesiems ypač reikalinga reabilitacijos, sveikimo ir priklausomybių atsikratymo programos ir priemonės. Kauno Anoniminių alkoholikų draugijos pagalba – vienas iš būdų, kuris gali padėti priklausomybių turintiems nuteistiesiems.

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. rugpjūčio 25 d. 09:23
 

AKTUALU!

INFORMACIJA DĖL PASIMATYMŲ(nuteistųjų giminėms ir artimiesiems)

Pasimatymų biurų telefono nr.

Pirmasis sektorius (8 346) 56303

Antrasis sektorius (8 346) 56489

Trečiasis sektorius (8 346) 56288

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?