Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 56 222

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Aktuali informacija

Kviečiame tapti Lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigos komisijos nariu Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje

 

Vietos savivaldos vykdomąsias institucijas, nevyriausybines organizacijas, asociacijas, religines bendruomenes ar bendrijas, švietimo, mokslo įstaigas bei kitas institucijas ar įstaigas, fizinius ir juridinius asmenis kviečiame teikti siūlymus (prašymus) dėl atstovų į Lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigos komisijų Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje narius. Naujai sudarytos lygtinio paleidimo komisijos savo 2 metų veiklos kadenciją pataisos įstaigoje pradės 2020 m. liepos 1 d.

Pasiūlymus (prašymus), gyvenimo aprašymus ir sutikimus dėl atitikties nepriekaištingos reputacijos kriterijams tikrinimo prašome iki 2020 m. gegužės 20 d. pateikti el. paštu pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt, faksu (8 346) 56313 arba paštu adresu Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369, Kaišiadorių r. sav.

Komisijos nariu negali būti asmuo, jaunesnis kaip 25 metų ir neatitinkantis Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos įstatyme valstybės tarnautojams nustatytų nepriekaištingos reputacijos kriterijų.

Lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigos komisijos (toliau – komisija) sudarymo tvarką, komisijos funkcijas, teises ir darbo organizavimo tvarką nustato Lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigos komisijos nuostatai, patvirtinti Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos direktoriaus 2020 m. balandžio 27 d. įsakymu Nr. V-107 „Dėl Lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigos komisijos nuostatų patvirtinimo“.

Telefonas pasiteirauti (8 346) 56222.


Karantino metu įstaigoje užtikrinamas administracinių paslaugų teikimas


Informacija bausmių vykdymo sistemos darbuotojams apie prevencines priemones dėl korona viruso grėsmės


Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos kovo 9 d. direktoriaus įsakymas Nr. V-107 "Dėl gripo ir priešepideminių priemonių vykdymo"


Pravieniškių pataisos namai-atviroji kolonija skelbia ilgalaikio materialiojo turto – valgyklos nuomos konkursą

Dėl patalpų nuomos konkurso pasiūlymų pateikimo termino

Viešojo nuomos konkurso sąlygos

(2020-03-05)

___________________________________________________________________________________________________ 

prarastą nuolatinį leidimą Nr.15-280 išduotą 2019 m.rugsėjo 10 d., Pranui KNIUKŠTAI, laikyti negaliojančiu.

(2019-09-15)

 


  Privačių interesų deklaravimo tvarkos atmintinė

 

Valstybės tarnautojams bei darbuotojams, privalantiems deklaruoti privačius interesus:

 

Atsižvelgdami į 2017 m. rugpjūčio 23 d. pažymą Nr. LD-1795 „Dėl atlikto patikrinimo“, informuojame, kad privalote deklaruoti privačius interesus ir tikslinti jau pateiktas privačių interesų deklaracijas. Atkreipkite dėmesį:

- kad deklaracijoje turi būti nurodytos šiuo metu einamos bei tikslios artimųjų pareigos (Deklaracijos forma „Ryšiai su fiziniais asmenimis“), ištrinti iš deklaracijos nebedirbančius artimuosius, peržiūrėti ar visi artimieji surašyti (ar nebuvo naujai paskirtų ir nedeklaruotų);

- kad privalote deklaruoti kitą darbą ,,Ryšiai su juridiniais asmenimis“ formoje, taip pat nurodyti kitus ryšius su juridiniais asmenimis;

- peržiūrėkite ar uždeklaruoti sandoriai, kurių vertė viršijo 3000 eurų, taip pat ar galiojančių sandorių valiuta perrašyta į eurus;

- peržiūrėkite, ar buvo uždeklaruotos gautos dovanos iš juridinių ar fizinių asmenų (išskyrus iš artimų asmenų gautas dovanas), jeigu dovanų vertė didesnė negu 150 eurų;

- peržiūrėkite ar uždeklaruota vykdoma individuali veikla.

Pildant/tikslinant privačių interesų deklaracijas turite atlikti šiuos veiksmus: Prisijungti prie elektroninės bankininkystės - El. paslaugos - VMI e.deklaravimas – Sutinku – Prisijungti prie EDS – Pildyti formą – Dažniausiai pildomos formos – Privačių interesų deklaracija – Pildyti ankstesnės pagrindu – Tikslinti pateiktą dokumentą – Pateikti.

Privačių interesų deklaravimo tvarkos atmintinė patvirtinta Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos direktoriaus 2016 m. rugpjūčio 24 d. įsakymu Nr. V-365.

Informacija atnaujinta 2020 m. gegužės 8 d. 13:21

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos