Naujienos

Jei eisi kūrybingas, žingeidus – ateik pas mus

Kiekviena įstaiga nori, kad kolektyvą papildytų ne tik nauji, jauni žmonės, bet kūrybingi, žingeidūs ir susidomėję būsimu darbu. Probacijos tarnybos pareigūnai taip pat tikisi, kad gausias naujas darbo vietas užpildys būtent tokie - patys geriausi, o jei jie turi pašaukimą kitoje veikloje, tai didžiulis siekis pritraukti juos tapti savanoriais, galinčiais savo entuziazmą ir žinias pritaikyti padedant atsitiesti suklupusiems ir teismo verdiktą „kaltas“, išgirdusiems asmenims.

Vos prieš mėnesį nuotolinis mokymas kėlė stresą ne tik tėvams, auginantiems mokyklinio amžiaus vaikus, tačiau ir studentišką duoną kremtančiam jaunimui. Kad ir koks sunkus laikotarpis, visi darbai turi būti atlikti laiku ir nepriekaištingai, todėl tenka pasitelkti fantaziją ir norą, ir tada rezultatai nenuvils. Paskelbus karantiną Lietuvos probacijos tarnybai taip pat teko susidurti su nemenka dalimi iššūkių, vienas jų - užtikrinti veiksmingą ir nenutrūkstamą probacijos pareigūnų veiklą, o taip pat būtina ruošti dirvą naujiems būsimiems kolegoms, todėl  tenka didelę darbo dalį dirbti nuotoliniu būdu. Š. m. balandžio 22 d. Lietuvos probacijos tarnybos Kauno regiono skyriaus vyriausieji specialistai Rima Masiukienė bei Mantvydas Mažeika pakvietė į nuotoliniu būdu skaitomą paskaitą Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Socialiniu darbo ištęstinių studijų studentus. Kitapus ekrano į paskaitą susirinko 31 klausytojas. Paskaitos metu pareigūnai išsamiai dalyvius supažindino su Lietuvos probacijos tarnybos vykdoma veikla, pristatė savanoriško darbo, studijų praktikos atlikimo galimybes Lietuvos probacijos tarnyboje. Klausytojai supažindinti su keliamais reikalavimais norint tapti Lietuvos probacijos tarnybos pareigūnu, pristatytos karjeros perspektyvos dirbant Probacijos tarnyboje. Atsakyta į dalyvių klausimus, plačiau papasakota apie pareigūnų darbo pobūdį ir specifiką, pasidalinta gerosios praktikos pavyzdžiais tarnyboje. Klausytojų susidomėjimą sužadino intensyvios priežiūros ypatumai ir taikymo mechanizmas.

Probacijos pareigūnai liko maloniai nustebinti gausiai susirinkusių dalyvių susidomėjimu bausmių vykdymo institucijų, ypač Probacijos tarnybos, vykdoma veikla. Trys valandos paskaitoje neprailgo. Mes tikimės, kad nors keletas išgirdo kažką įdomaus ir artimo savo širdžiai bei užsidegs save išbandyti jei ne pareigūno „kailyje“, tai nors atrasti savanorystėje.

    

Informacija atnaujinta 2020 m. lapkričio 30 d. 16:21

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Įvykių kalendorius

 
2021 m. sausis
 
P
A
T
K
P
Š
S
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Visi renginiai ir įvykiai

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos