Naujienos

Kalėdų dvasia juntama ir Panevėžio pataisos namuose

2021-12-27

     Gruodžio 23 d. Panevėžio pataisos namuose bausmę atliekančias nuteistąsias aplankė Kalėjimų departamento Mokymo centro specialiųjų kompetencijų specialistė Fausta Palaimaitė su savanorėmis Lijana Gvaldaite ir Paola Fertoli. Viešnios moterims dovanojo priešventinį renginį, kurio metu meditacijos pagalba mokė moteris paleisti nuoskaudas, susikurti šventę širdyje, atrasti ramybę ir tikėjimą. Po renginio nuteistosios buvo pakviestos į koplytėlę bendrai maldai. Viešnios aplankė ir suimtąsias, kurioms skyrė laiko pokalbiui bei maldai.

     Advento metu įstaigoje lankėsi ir šventinį koncertą nuteistosioms dovanojo Panevėžio evangelinės bažnyčios pastorius Ramūnas Jukna su savanoriais. Mišias aukojo liuteronų, katalikų ir stačiatikių dvasininkai.

     VšĮ „Sniego pilys“ padovanojo po knygą „Išskirtiniai horoskopai“ kiekvienai bausmę atliekančiai nuteistajai.

     Pirmąją Šv. Kalėdų popietę nuteistosios bus pakviestos į Šventines mišias, kurias aukos Kristaus Karaliaus katedros klebonas Kęstutis Palepšys. Po mišių numatoma kalėdinė kūrybinio rašymo edukacija su gydytoja, rašytoja dr. Jūrate Sučylaitę, savanore Gabija Skyriene bei Šiaurinės bibliotekos vedėja Lina Dubauskiene.

     Dėkojame savanoriams, dvasininkams už dovanotus prasmingus ir gražius renginius, šiltus žodžius, linkėjimus bei maldas už Panevėžio pataisos namų nuteistųjų bendruomenę.

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. gruodžio 27 d. 10:17