Kontaktai

Marijampolės sektorius

Sporto g. 7, LT-68501 Marijampolė

Tel.: +370 343 70425

Faks.: +370 343 75961

El. paštas: info@mpn.lt

 

Kybartų sektorius

J. Biliūno g. 14, LT-70423 Kybartai

Tel.: +370 342 30 003

Faks.:+370 342 30 101

El. paštas: kybartai.administracija@mpn.lt

 

Administracijos darbo laikas:

I-IV 8.00-17.00 val.
V 8.00-15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

Naujienos

Marijampolės pataisos namų Kinologijos skyriuje – viešnia iš JAV

2019-11-21

Ši savaitė Marijampolės pataisos namų Kinologijos skyriui buvo ypatinga. Per dvi dienas sulaukta nemažai svečių. Nuo pat pirmadienio ryto į tęstinius bazinio parengimo kursus rinkosi kinologai su savo tarnybiniais šunimis iš Vilniaus pataisos namų, Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos bei Klaipėdos teritorinės muitinės, kurie buvo nusiteikia intensyviai savaitei darbui su savo šunimis.

Lapkričio 18 dieną apsilankė svečiai iš Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Gyvūnų mokslų fakulteto. Su Kinologijos skyriaus veikla čia atvyko susipažinti trečio kurso kinologijos specializacijos studentės. Jos domėjosi tarnybinių šunų dresūros ypatumais bei vedamomis programomis, į studentėms rūpimus klausimus atsakė Kinologijos skyriaus specialistas Rolandas Eidininkas.

Jau sekančią dieną, lapkričio 19 d. sulaukta ypatingų svečių. Į Kinologijos skyrių atvyko JAV Madisono miesto Viskonsino policijos departamento K9 trenerė ir instruktorė seržantė Chris Boyd bei Kauno apskrities vyriausiojo komisariato kinologas, INTBI (The international bloodhound training institute) instruktorius Jurij Aleksandrov.

Chris Boyd yra JAV policijos veteranė, kuri yra ilgą laiką dirbusi Madisono, (Viskonsinas, JAV) policijos nuovadoje. Ji yra K9 instruktorė jau daugiau nei 10 metų, taip pat vadovavo K9 policijos padaliniui savo mieste. Ji ir šiandien padeda paruošti K9 komandas visoje šalyje narkotinių medžiagų paieškai, bendram paklusnumui, apsaugai bei pėdsekystei. Chris Boyd yra kvalifikuota K9 policijos trenerė bei INBTI sertifikuota instruktorė.

Instruktorė Lietuvoje lankėsi neatsitiktinai. Lapkričio 15 – 17 dienomis Kaune ji vedė seminarą Lietuvos ir kitų šalių kinologams.

Svečiai apžiūrėjo Kinologijos skyrių, susipažino su skyriaus vykdomomis programomis ir metodikomis bei priemonėmis. Kinologijos specialistas Rolandas Eidininkas pademonstravo savo tarnybinio šuns „Karato“ gebėjimus. Chris Boyd liko labai sužavėta šuns bendruoju paklusnumu, kadangi pati taip pat šiuo metu turi bavarų pėdsekio veislės šunį kaip ir „Karatas“, todėl žino šios veislės sudėtingą dresūrą.

Vėliau prie kavos puodelio buvo aptartos įvairios temos siejančios kinologų su tarnybiniais šunimis darbo galimybes ir subtilybes, pasidalinta gerąją patirtimi.

 


 


 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. lapkričio 21 d. 14:07
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos