Naujienos

Vilniaus pusiaukelės namų nuteistieji ir darbuotojai skelbia iniciatyvą „Kurkime šypsenas“

Vilniaus pusiaukelės namai, padėdami nuteistiesiems rengtis gyvenimui laisvėje, vykdo įvairias veiklas: aplinkotvarkos darbus įvairiose Vilniaus miesto bendruomenių erdvėse, savanoriškus darbus, skirtus socialinės atskirties visuomenės grupėms bei bendradarbiauja su įvairiais socialiniais partneriais, nevyriausybinėmis organizacijomis, viešosiomis įstaigomis.
Jau trečius metus pusiaukeliečiai su pataisos namų darbuotojais padeda vaikų globos įstaigoms: 2018 m., minint balandžio 2-ąją, tarptautinę vaikiškos knygos dieną, organizuota akcija: „Padovanok vaikui pirmąją pasaką“, kurios metu rinktos ir dovanotos knygos mažiesiems draugams; 2019 m. vasarą atlikti aplinkotvarkos darbai, padedant įrengti tris naujus bendruomeninius vaikų globos namus Vilniuje.
Šiemet atsakingai bus minima ir tarptautinė vaikų gynimo diena. Nors ji - tik vasarą, jau dabar skelbiama iniciatyva „Kurkime šypsenas“, kurios metu visi pusiaukeliečiai  kviečia paaukoti žaislų, avalynės, drabužėlių (kelnių, marškinėlių, striukių, megztinių, sportinės aprangos ir t. t.) vaikams, augantiems globos įstaigose. Šiems vaikams trūksta ne tik šeimos artumo, tačiau ir galimybės jaustis tokiu pačiu vaiku, kaip ir kiti bendraklasiai.
Dovanas vaikams  galite perduoti iki gegužės 27 d. Vilniaus pusiaukelės namų socialinei darbuotojai Gintarei Gėrybaitei. Susisiekti su darbuotoja galite tel. 8 631 74202, el. p. gintare.gerybaite@vilniauspn.lt arba atvykti į Sniego g. 2, Vilniuje.
Pernai, pusiaukeliečiai, panašia socialine akcija „Dalinkimės šiluma“ pradžiugino dvi senjorų socialinės globos įstaigas. Minint tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, buvo mezgami mezginiai, t. y. kojinės, šalikai, pirštinės ir kepurės, kurie buvo padovanoti senjorams prieš šaltąjį metų sezoną.
Savanoriški darbai padeda ugdyti nuteistųjų atsakomybę, rodo tinkamą pavyzdį kitiems. Taip pat nuteistieji motyvuojami įsitraukti į aktyvų dalyvavimą visuomenės ar vietos bendruomenės gyvenime ir savo pozityviomis veiklomis keisti visuomenės požiūrį į nuteistąjį.

Informacija atnaujinta 2020 m. sausio 14 d. 08:52

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos