Naujienos

Dėl Vilniaus pataisos namų pareigūno atliekamas ikiteisminis tyrimas

Šių metų birželio 13 d. pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 281 str. 4 d. (Tas, kas padarė šio straipsnio 3 dalyje numatytą veiką būdamas neblaivus ar apsvaigęs nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų, baudžiamas laisvės atėmimu iki šešerių metų), kuriame pranešimas apie įtarimą įteiktas Vilniaus pataisos namų pareigūnui. Ikiteisminį tyrimą atlieka Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, ikiteisminiam tyrimui vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros prokuroras.

Birželio 13 d. apie 19 val. Šalčininkų r. neblaivaus Vilniaus pataisos namų pareigūno vairuojamas automobilis atsitrenkė į važiuojamojoje kelio dalyje stovėjusį automobilį ir partrenkė šalia jo buvusį neblaivų vyrą, kuris paguldytas į ligoninę.

Šiandien, t. y. birželio 15 d., minėtas darbuotojas neatvyko į darbą. Informuojame, kad dėl šio pareigūno veiksmų Vilniaus pataisos namuose sudaryta komisija ir pradėtas tarnybinis patikrinimas. Griežčiausia tarnybinė atsakomybė yra atleidimas iš vidaus tarnybos pareigūno vardo pažeminimą.

Pareigūno stažas vidaus tarnybai – 1 m. 9 mėn.

Pataisos pareigūnas privalo saugoti profesinę garbę ir elgtis taip, kad savo elgesiu ar veiksmais nežemintų ir nediskredituotų darbuotojo vardo, bausmių vykdymo sistemos darbuotojo statuso ir bausmių vykdymo sistemos įstaigos autoriteto.

Kalėjimų departamento vadovybė netoleruoja ir netoleruos pataisos pareigūno vardą diskredituojančių veiksmų bei bausmių vykdymo sistemos autoriteto žeminimo. Bausmių vykdymo sistemos darbuotojams keliami aukšti elgesio standartai, į kiekvieną atvejį dėl netinkamo pareigų atlikimo bus reaguojama principingai.

Informacija atnaujinta 2020 m. birželio 15 d. 16:25

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos