Naujienos

Tikėjimas – viena svarbiausių sėkmingos resocializacijos priemonių

Šiandien Kalėjimų departamento direktoriaus pavaduotojas Gintautas Šarauskas ir Resocializacijos skyriaus atstovai susitikime su Lietuvos musulmonų sunitų dvasinio centro atstovais aptarė glaudesnį bendradarbiavimą.

„Siekiame užtikrinti visų nuteistųjų teisę išpažinti savo religiją. Esame atviri ir leidžiame valstybės pripažintų religinių bendruomenių atstovams lankytis mūsų įstaigose, atlikti religines apeigas. Tai darome ne iš pareigos, o norėdami efektyviau vykdyti nuteistųjų asmenų socialinę reabilitaciją. Jei bent vienam nuteistajam tikėjimas padės atrasti ar naujai įvertinti visuotinai pripažintas moralines ir dvasines vertybes, suteiks jėgų pradėti gyventi nenusikalstant, būsime pasiekę savo tikslą“, ̶ susitikimo metu kalbėjo pavaduotojas G. Šarauskas.

Susitikimo metu aptarta situacija Lietuvos bausmių vykdymo įstaigose, musulmonų tikėjimo sielovadininkų galimybės lankytis ir atlikti apeigas jose.

Kalėjimų departamentas skatina ir remia ne tik religinių bendruomenių, bet ir kitų nevyriausybinių organizacijų, savanorių dalyvavimą nuteistųjų socialinės reabilitacijos procese. Siekiama, kad kuo daugiau visuomenės narių prisidėtų prie nuteistųjų sklandesnio pasirengimo gyvenimui laisvėje.

 

Informacija atnaujinta 2020 m. liepos 7 d. 10:41

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos