Naujienos

Telefoniniai sukčiai liko be telefonų

Bandymas perduoti mobiliuosius telefonus Kauno tardymo izoliatoriuje laikomiems draugams, teistiems už sukčiavimą, baigėsi nesėkme.

Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai, bendradarbiaudami su Kauno tardymo izoliatoriaus ir Marijampolės pataisos namų pareigūnais, užkardė draudžiamų nuteistiesiems turėti daiktų patekimą į Kauno tardymo izoliatorių.

Pareigūnai, turėdami informacijos, kad gali būti organizuojamas draudžiamų daiktų permetimas, rugsėjo 30 d. prie Kauno tardymo izoliatoriaus (A. Mickevičiaus g. 11, Kaunas) surengė pasalą. Vakare, apie 23 val., Spaustuvininkų gatvėje pastebėtas asmuo, rišantis tris paketus prie iš Kauno tardymo izoliatoriaus suimtųjų (nuteistųjų) gyvenamojo korpuso iššauto siūlo.

Vyriškis sulaikytas, paketuose rasti septyni mobiliojo ryšio telefonai ir USB įkroviklio laidas, taip pat ir polipropileno špagatas, kuriuo norėta perduoti minėtus daiktus.

Paaiškėjo, kad telefonus bandęs permesti vyriškis – prieš kelias dienas paleistas iš Marijampolės pataisos namų, o siūlas iššautas iš kameros, į kurią kelioms dienoms atvežti nuteistieji iš Marijampolės pataiso namų.

Dėl šio įvykio pradėta administracinių nusižengimų teisena pagal Administracinių nusižengimų kodekso 226 str. „Neteisėtas daiktų ir reikmenų įnešimas, perdavimas ar bandymas juos perduoti laisvės atėmimo vietose, sulaikytųjų sulaikymo vietose laikomiems asmenims arba neteisėtas daiktų ir reikmenų gavimas iš šių asmenų“. Vyriškiui gresia bauda iki 3000 eurų.

Informacija atnaujinta 2020 m. spalio 2 d. 07:23

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos