Naujienos

Šv. Velykų šventę vainikavo konkurso „Kristaus žaizdomis išgydyti esame“ baigiamasis renginys

Šv. Velykų dieną Kauno tardymo izoliatoriuje (Technikos g. 34) vyko visą gavėnios laiką trukusio nepilnamečių nuteistųjų ir suimtųjų konkurso „Kristaus žaizdomis išgydyti esame“ baigiamasis renginys ir apdovanojimai.

Gražiausiu piešiniu pripažintas Jėzus, nešąs kryžių. Komentaruose žmonės pastebėjo, kad nors piešinyje vaizduojama kančia, jo šviesios spalvos jau skelbia prisikėlimą.

Konkurso metu vaikinai galėjo piešti ar rašyti laišką Jėzui, kuris už juos numirė. Iš viso šiame projekte dalyvavo 12 vaikinų, o jų darbus vertino konkurso organizatorės Resocializacijos skyriaus specialistės bei Faustos Palaimaitės feisbuko paskyroje pakviesti dalyvauti savanoriai ir kiti žmonės.

Laivės atėmimo bausmę atliekantis vaikinas rašė Jėzui tokius žodžius „Labas, Jėzau, rašau Tau šį laišką, nes noriu padėkoti už viską. Pirmiausiai norėčiau Tau padėkoti už tai, kad davei man šį nuostabų gyvenimą, labai gerą šeimą, už šį gražų pasaulį, medžius, gyvūnus, vandenį, žemę, labai Tau ačiū!“

Kitas vaikinas, neseniai priėmęs Pirmąją Šv. Komuniją, rašė: „Aš stengsiuosi priimti Tavo meilę, stengsiuosi dažniau kalbėtis su Tavimi, kad atvestum mane į tikrąjį kelią, kuriame aš galėsiu džiaugtis tomis dovanomis, kurias man jau davei ir kurias man dar duosi. Gal aš ir ne visada gyvenau sąžiningai ir gal ne visada jis man ir kitiems teikdavo džiaugsmą, gal per daug meluodavau, kitus apgaudinėdavau, bet dabar aš esu pasiruošęs taisytis tiktai tam, kad sau ir kitiems teikčiau džiaugsmą, kad daugiau nebegriaučiau savo gyvenimo. Aš nežinau, kaip Tau atsidėkoti už tai, kad priėmei mane atgal po visų mano nuklydimų, už tai, kad padedi man atsikelti, bet aš tikiu, kad laikui bėgant aš rasiu būdą, kaip atviriau išreikšti savo dėkingumą Tau.“

Baigiamasis renginys buvo sutelktas į Prisikėlimo stebuklą, vaikinai vaškinėmis kreidelėmis pavaizdavo prisikėlimo teksto eilutę, paskui kalbėtasi apie tai koplyčioje, buvo išdalinti prizai, už kuriuos esame dėkingi gausiam būriui mūsų rėmėjų ir palaikytojų!

Šiais metais dalyvaudami liturgijoje nuteistieji nustebino savo aktyvumu, rimtimi ir susitelkimu. Kapeliono kunigo A. Mikitiuko žodžiai, skambėjusios giesmės šildė jaunuolių širdis dvasine šiluma.

 

Informacija atnaujinta 2021 m. balandžio 7 d. 13:48

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos