Naujienos

Pravieniškių 1-ajame kalėjime – žinomų atlikėjų koncertas

2023-09-22

Rugsėjo 19 d. Lietuvos kalėjimų tarnybos Pravieniškių 1-ojo kalėjimo nuteistiesiems koncertavo Lietuvos estrados pasaulyje gerai žinomi dainininkai Giulija su dukra Monika ir Igoris Jarmolenka.

 

Solistai koncertą nuteistiesiems surengė labdaros tikslais. Pasirodymo pradžioje nuteistieji buvo šiek tiek nedrąsūs, susikaustę, bet vėliau įsijautė, plojo, lingavo į taktą, klausydami puikiai pažįstamų dainų. Giulijos paraginti nuteistieji pritarė jos atliekamai populiariai dainai „Žiema“ o taip pat ir kitiems jos kūriniams. Nors dainos žodžiai nukėlė klausytojus į šaltą žiemą, tačiau salėje atmosfera buvo labai šilta.

 

Koncerto dalyviams labai patiko ir I. Jarmolenkos atliekamos dainos, o ypač šmaikšti daina apie dūdą. Finalinę dainą „Einu tik pas tave“, kuria atlikėjai ir baigė koncertą, Giulija, Monika ir Įgoris sudainavo drauge. Visi renginio dalyviai, administracijos atstovai dėkojo už puikų pasirodymą.

 

Nuteistieji padėkojo dainininkams už tai, kad į jų gyvenimus įnešė „ne tik pozityvias emocijas, bet ir gabalėlį laisvės“ bei įteikė savo pačių gamintas dirbtinių gėlių puokštes ir suvenyrus.

 
 
Informacija atnaujinta 2023 m. rugsėjo 22 d. 12:51