Naujienos

Panevėžio pataisos namuose - profilaktinės priemonės darbuotojų ir įstaigoje laikomų asmenų saugumui užtikrinti

Reaguodama į susiklosčiusią situaciją dėl išaugusios koronaviruso grėsmės, Panevėžio pataisos namų administracija imasi papildomų priemonių darbuotojų ir įstaigoje laikomų asmenų saugumui užtikrinti.

Nuo 2020 m. vasario 28 d. iki ekstremalios situacijos Lietuvos Respublikos atšaukimo pataisos įstaigose paskelbtas karantinas. Siekiant išvengti viruso plitimo, pataisos įstaigose apribotas asmenų (ne įstaigos darbuotojų) lankymasis, nutraukti masiniai renginiai, nevyksta asmenų, laikomų įkalinimo įstaigoje ir kuriems suteikta teisė išvykti be sargybos arba be palydos, judėjimas, nevykdomos nuteistųjų trumpalaikės išvykos į namus, ilgalaikiai ir trumpalaikiai pasimatymai, nevyksta ugdymo procesas, nevykdomos socialinės reabilitacijos programos ir kt.

Siekiant, kad Panevėžio pataisos namuose laikomos nuteistosios neužsikrėstų nuo į įstaigą naujai atvykstančių nuteistųjų, šios nuteistosios po atvykimo į įstaigą laikomos karantine 14 dienų ir stebima jų sveikatos būklė. Siekiant apsikrėtimo nuo įstaigos darbuotojų ar kitų į įstaigą atvykstančių asmenų prevencijos, darbuotojams, grįžusiems iš užsienio ar bendravusiems su stebimais dėl užsikrėtimo koronavirusu asmenimis, privaloma 14 dienų saviizoliuotis namuose ir į darbą neiti.

Dažniau nei įprasta dezinfekcinių savybių turinčiais preparatais valomi darbuotojų kabinetai, nuteistųjų gyvenamosios ir bendro naudojimo patalpos, jos papildomai vėdinamos. Darbuotojai ir nuteistosios aprūpinti dezinfekciniais preparatais, darbuotojams išduotos apsauginės veido kaukės, vienkartinės pirštinės. Siekiant užtikrinti viruso plitimo prevenciją 2020 m. kovo 23 d. įstaigoje buvo vykdoma visų tarnybinių bei nuteistųjų gyvenamųjų patalpų dezinfekcija, kurią atliko UAB Utenos deratizacija atstovai.

Informacija atnaujinta 2020 m. kovo 25 d. 11:24

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos