Naujienos

Vasaros šventę Pravieniškių nuteistieji pradėjo traukdami traktorių

2022-07-28

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmojo sektoriaus nuteistieji kartu su Resocializacijos specialistėmis „Vasaros šventės“ atidarymo proga sugalvojo naują sportinę rungtį - išbandyti savo jėgas traktoriaus traukimo varžybose.

Užduočiai atlikti reikėjo užsidėti diržą ir kuo greičiau bei toliau nutraukti traktorių. Dalyvauti atrakcingoje rungtyje pasišovusių entuziastų buvo daug, tačiau pažiūrėję į traukiamą objektą, įvertinę savo jėgas ir ištvermę ne visi išdrįso tą padaryti. Po įnirtingos, daug jėgų ir pastangų pareikalavusios kovos nugalėtojais tapo dalyviai, iš kurių niekas nesitikėjo pergalės. Jie nustebino nurungę pačius stipriausius vyrus.

Tuo metu kito būrio nuteistieji gamino plovą, paruošė šventinį stalą ir tokiu būdu džiaugėsi įstaigoje surengta Vasaros švente. Nuteistųjų ir darbuotojų surengtos šventės proga sektoriuje apsilankė Kalėjimų departamento direktoriaus pavaduotojas Gintautas Šarauskas, kuris pasveikino visus susirinkusius bei įteikė apdovanojimus traktoriaus traukimo varžybų nugalėtojams.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. liepos 28 d. 15:28