Naujienos

Pasaulio pareigūnų žaidynėse iškovotą medalį padovanojo Kalėjimų departamentui

2022-08-02

Sveikinimai dar vienai medalininkei – Loretai Vasiljevienei – iš Pasaulio pareigūnų žaidynių sugrįžusiai su sidabro medaliu. Kalėjimų departamente Sveikatos priežiūros skyriaus vyriausioji specialistė oro uoste buvo džiaugsmingai pasitikta kolegų, vadovų iš Kalėjimų departamento ir Teisingumo ministerijos.

Roterdame vykusiose „Pasaulio policininkų ir ugniagesių žaidynėse“ (The World Police & Fire Games) Loreta bėgo pusės maratono distanciją – 21,0975 km. Pasirengimas tokioms žaidynėms nebuvo paprastas. Loreta treniravosi kasdien – su trenerio priežiūra, kaskart įveikdama po 10-15 kilometrų. Tokio masto sportiniame renginyje bėgikė dalyvavo pirmą kartą.

Pasaulio pareigūnų žaidynėse varžėsi beveik 10 000 žmonių, dirbančių viso pasaulio policijos, ugniagesių, muitinės, įkalinimo įstaigose, probacijos tarnybose. Konkurencija buvo didelė.

Loreta oro uoste pranešė savo medalį dovanojanti Kalėjimų departamentui, delegavusiam ją į Pasaulio pareigūnų žaidynes. Pagarba ir padėka Loretai. Kalėjimų departamentas didžiuojasi, kad abu Lietuvos bausmių vykdymo sistemą Roterdame atstovavę darbuotojai grįžo su medaliais.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. rugpjūčio 3 d. 08:20