Naujienos

Anoniminių alkoholikų draugijos nariai susitinka su nuteistaisiais

Kauno Anoniminių alkoholikų toliau (AA) draugijos nariai susitiko su Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos nuteistaisiais. Jie supažindino nuteistuosius kas yra anoniminiai alkoholikai, pristatė dvylikos žingsnių programą, pasidalino savo asmeninėmis istorijomis bei atsakė į daugybę susirinkusiems iškylančių klausimų.

Kauno Anoniminių alkoholikų draugijos nariai ketina toliau tęsti susitikimus, daryti juos uždarus, kad galėtų suteikti galimybę bausmę atliekantiems žmonėms padėti atsikratyti priklausomybės nuo alkoholio.

Anoniminiai alkoholikai - tai draugija, jungianti vyrus ir moteris, kurie dalijasi vieni su kitais savo patirtimi, jėgomis ir viltimis, norėdami padėti sau, ir kitiems siekti blaivybės.

Įkalinimo įstaigose bausmę atlieka nemažai žmonių, turinčių priklausomybių. Neretas atvejis, kad ir nusikaltimus jie padaro būdami apsvaigę, priklausomybių poveikyje. Nuteistiesiems ypač reikalingos reabilitacijos, sveikimo ir priklausomybių atsikratymo programos bei priemonės. Anoniminių alkoholikų draugijos pagalba – vienas iš būdų, kuris gali padėti priklausomybių turintiems nuteistiesiems.

Informacija atnaujinta 2022 m. rugpjūčio 25 d. 11:30

Alternatyvi bausmė

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?