Naujienos

Susitikimas su Lietuvos pramonininkų konfederacijos atstovais

2021-09-14

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos patalpose buvo organizuotas susitikimas su Lietuvos pramonininkų konfederacijos atstovais: prezidentu Vidmantu Janulevičiumi, Verslo aplinkos ir ekonomikos departamento eksperte Eigile Čygaite - Elzbergine ir Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos vadovybe.

Pataisos namai organizuoja susitikimus su darbdavių organizacijomis siekdami padidinti nuteistųjų motyvaciją savarankiškai įsidarbinti už pataisos įstaigos ribų arba užsiimti darbine veikla organizuojančios įstaigos teritorijos ribose. Taip pat siekiama ieškoti darbo vietų, teikti praktinę pagalbą savarankiškai darbo vietų, esančių už pataisos įstaigos arba nuteistųjų užimtumą darbine veikla organizuojančios įstaigos teritorijos ribose, ieškantiems nuteistiesiems bei tarpininkauti jiems įsidarbinant.

Susitikimo metu buvo aptartos Lietuvos pramonininkų konfederacijos ir Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos bendradarbiavimo galimybės ir nutarta pasidalinti reikiama informacija, norint pagerinti esamas darbo sąlygas, sukurti naujas darbo vietas, bei padidinti nuteistųjų sėkmingą integraciją į visuomenę.

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. rugsėjo 14 d. 14:18
 

Alternatyvi bausmė

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?