Naujienos

Mokymo centras ruošiasi festivaliui „Kultūros naktis 2021“

2021-09-14

Kalėjimų departamento Mokymo centras įsitrauks į vieną populiariausių kultūros festivalių Vilniuje ,,Kultūros naktis 2021“. Siekdami prisidėti prie kultūros skatinimo, visuomenės švietimo bausmių vykdymo sistemos klausimais ir pataisos pareigūno profesijos prestižo stiprinimo, rugsėjo 24 d. Mokymo centre vyks renginys ,,Lietuvos bausmių vykdymo sistema kintančio pasaulio kontekste''.

Šio renginio metu dalyviai bus susipažindinami su Lietuvos bausmių vykdymo sistemos raida, pataisos pareigūno profesijos specifika, pataisos įstaigų veiklos ypatumais bei galimybėmis savanoriauti ar net įsidarbinti bausmių vykdymo sistemos įstaigose ir institucijose! Renginio metu dalyviams taip pat bus suteikiama išskirtinė galimybė aplankyti skirtingas Mokymo centro erdves, kuriose mūsų profesijos mokytojai ir specialistai bus paruošę įvairių praktinių ir kūrybiškumą skatinančių veiklų, leidžiančių dar artimiau susipažinti su pataisos pareigūno profesija. Maloniai kviečiame ir laukiame visų norinčių atvykti!

Dalyvavimui būtina išankstinė registracija. Registracijos nuoroda:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd8Z6xxRDV8Sc4g9r_rYhS0I7_G7_ATJagWcsfqTWmgUKJHtg/viewform?fbclid=IwAR0eb1IpjaLc9Etkhf4gdKuRkEOj8wA8ieolRjhz1r7QFeUu7sbtgQ7WijQ

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. rugsėjo 14 d. 15:39
 

Alternatyvi bausmė

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?