- Pradžia
- Aktualijos
- Struktūra ir kontaktai
- Teisinė informacija
- Veiklos sritys
- Korupcijos prevencija
- Administracinė informacija
- Paslaugos
- Nuorodos
- Konkursai ir atrankos
- Informacija pretendentams mokytis
- Informacija kursantams
- Klausimai
- Leidiniai
- Projektai
- Resocializacija ir reintegracija į visuomenę
- Asmens duomenų apsauga
- Pranešėjų apsauga
- Bendradarbiavimas
- Informacija apie mobilizaciją
- Informacija nuteistiesiems, kuriems paskirta arešto bausmė
- Informacija apie įvykius
- Informacija apie VIMA bankrotą
- Svetainės žemėlapis
Kontaktai
L. Sapiegos g. 1, LT-10312 Vilnius
Tel. (8 5) 271 9003
El.p. info@kalejimai.lt
Kontaktai žiniasklaidai:
Virginija Vervečkaitė
tel. +370 602 06 310
el. p. spauda@kalejimai.lt
Budėtojų kontaktai:
tel. (8 5) 271 9051
Naujienos
Nuteistieji imasi savanorystės

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos nuteistieji atliekantys bausmę atvirojoje kolonijoje, kartu su nuteistaisiais, kuriems suteikta teisė išvykti be sargybos arba palydos už įstaigos ribų, pasinaudojo galimybe ir tapo savanoriais Rumšiškių Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje Trakinės atlaiduose ir Rumšiškių miestelio jubiliejinėje šventėje.
8 nuteistieji ne tik tvarkė aplinką, pjovė žolę Rumšiškių miestelyje, bet kartu su miestelio gyventojais bei svečiais dalyvavo renginiuose.
Istoriniame bažnyčios šventoriuje Šv. mišias aukojo Kauno technologijų universiteto kapelionas, kunigas Petras Pich ir klebonas kunigas Gintas Rumševičius, o jiems mišiose patarnavo įstaigos savanoriai vyrai.
Po mišių buvo laiminami vainikai, vyko koncertas, eisena iki Joninių kalno, simbolinis vainikų paleidimas į marias. Visi susirinkę galėjo pabendrauti Agapės ir suneštinių vaišių metu, savanoriai padėjo ruošti maistą, kepė šašlykus. Trakinės atlaidų šventę vainikavo pasiplaukiojimas Kauno mariose laivu „Nemunas“, kuriame vyrai padėjo senjorams ir neįgaliesiems patekti į laivą, dalino gaiviuosius gėrimus.
„Tikime, kad padėdami kitiems, mes iš tiesų gelbstime ir save. Žinojimas, kad vos nedidelė dalis mūsų laiko gali padaryti reikšmingų dalykų kitų gyvenimui, teikia džiaugsmą“, – sakė savanoriavę vyrai.
Savanorystė reikalinga ir naudinga ne tik kitiems, bet ir pačiam savanoriui. Jis įgauna daug asmeninės, darbo patirties, pagilina socialinius įgūdžius, pažįsta žmones, susiranda draugų, suteikia savo gyvenimui daugiau prasmės, lengviau integruojasi į visuomenę.