Naujienos

Pareigūnai ir toliau krečia draudžiamų daiktų slėptuves

2022-09-09

Šiaulių tardymo izoliatoriuje – tikras derliaus metas. Tik surenkamos sodų ar daržų gėrybės, o draudžiami turėti daiktai.

 

Šiaulių tardymo izoliatoriaus Saugumo valdymo skyriaus pareigūnai priėmimo-paskirstymo patalpoje atliko kratą savarankiškai arešto bausmės atlikti atvykusiam nuteistajam. Kratos metu tarp asmeninių vyriškio daiktų buvo rastas ir paimtas mobilus telefonas, taip pat SIM ir SD kortelės.

 

Dar keli draudžiami kalintiesiems turėti radiniai pareigūnų rankose atsidūrė Saugumo valdymo skyriaus specialistams atlikus sporto salės apžiūrą. Viename iš treniruoklių buvo rastas miniatiūrinis mobilusis telefonas su SIM kortele. Gyvenamųjų kamerų rytinio patikrinimo metu, kameroje, už lango grotų, pareigūnai aptiko ir paėmė mobiliojo ryšio telefoną. Visos kratos užfiksuotos vaizdo registratoriumi.

 

„Nežadame jokio pakantumo bandantiems disponuoti draudžiamais daiktais. Atvirkščiai, dėsime visas pastangas, aktyviai dirbsime, kad išgyvendintume norą laužyti taisykles“, - sakė Šiaulių tardymo izliatoriaus Saugumo valdymo skyriaus viršininkas Paulius Blažukas.

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. rugsėjo 9 d. 12:10