Naujienos

Nuteistieji ir jų šeimos susitiko nekasdieniškoje šventėje

Šiais metais, pasitinkant Naujuosius metus, Trečiojo sektoriaus Resocializacijos skyriaus specialistai surengė nuteistiesiems nekasdienišką šventę.
Pataisos namuose buvo suteikta galimybė apsilankyti nuteistųjų artimiesiems, šeimos nariams. Svečius pasitiko ir pasveikino Trečiojo sektoriaus Resocializacijos skyriaus viršininkas Dainius Čekauskas. Pirmą kartą nuteistieji asmenys savo artimiesiems surengė koncertą. Vyrai dainavo, grojo gitara, skambino pianinu. Vieno nuteistojo tėtis dainavo savo kūrybos dainas, pritardamas gitara. Skambat šventinei muzikai, šeimos galėjo pabūti kartu, pabendrauti, pasidžiaugti vienas kitu. Laukdami savo svečių, vyrai labai nuoširdžiai ruošėsi, kepė įvairius saldumynus, ruošė sumuštinius ir kitus skanėstus. Artimieji negalėjo atsistebėti vyrų kūrybingumu.
Svečiai galėjo apžiūrėti „Darbščiųjų rankų“ būrelio narių suruoštą parodą. Artimieji gėrėjosi darbais, kurie padaryti iš popieriaus, kartono ir muilo. Tai tikrai nuostabaus grožio skulptūros, žvakidės, kalėdinė eglutė. Gražūs siuvinėti paveikslų rėmeliai, originalūs „Origami“ darbai. Artimieji susipažino su nuteistųjų gyvenimo sąlygomis ir laisvalaikio praleidimo būdais.
Daug šilumos ir jaukumo suteikė atvykęs, jau galima sakyti, nuolatinis svečias Kęstutis Kaupas. Jis negailėjo gražių, padrąsinančių žodžių nuteistiesiems bei jų artimiesiems. Kęstutis pasidžiaugė, kad vyrai švyti iš laimės, o jų veiduose matėsi nuoširdžios šypsenos, šalia laimingi jų artimieji.
Bausmę atliekantys nuteistieji bei jų artimieji džiaugėsi šventine atmosfera, vieni kitiems linkėjo gražiausių dalykų, o ypatingai - stiprybės ir kantrybės.
Tokie susitikimai bus organizuojami dar ne kartą ir padės suartinti šeimas, skatins puoselėti gražiausias šeimų tradicijas, nuteistųjų norą keistis ir niekada nebegrįžti į pataisos įstaigas, o grįžus į laisvę - nebesuklysti ir laisvalaikį leisti su brangiausiais žmonėmis.

Informacija atnaujinta 2020 m. sausio 3 d. 11:05

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos