Naujienos

Naujas socialinis partneris – daugiau resocializacijos galimybių

Šiaulių tardymo izoliatorius, atstovaujamas direktoriaus Sauliaus Rajunčiaus, pasirašė bendradarbiavimo sutartį su gyvūnų prieglauda VšĮ „Binada“, kuriai atstovavo vadovė Adelė Levanienė. Bendradarbiavimo tikslas – rengti ir vykdyti bendrus projektus, edukacinius užsiėmimus, organizuoti renginius, skatinti Šiaulių tardymo izoliatoriuje kalinčius asmenis prisidėti prie beglobių gyvūnų gerovės.

Laikinai Resocializacijos skyriui vadovaujantis Aleksandras Molčanovas pažymėjo, kad žinia apie su gyvūnų prieglauda sudaromą bendradarbiavimo sutartį itin pradžiugino nuteistuosius, turinčius teisę be palydos išeiti už įstaigos teritorijos. „Laukiame, kada karantino sąlygos leis nuvykti pas naujuosius bičiulius, savo darbu prisidėti prie prieglaudoje laikomų gyvūnų gerovės. Norinčiųjų būtų daugiau, nei reikia, nes rūpestis silpnesniu už save, galimybė pabūti su dėmesio išsiilgusiu gyvūnu gerina emocinę savijautą, ugdo žmoguje gerus, šviesius jausmus“, – sakė A. Molčanovas.

Jei tik epidemiologinė situacija leis, bendradarbiaujant su VšĮ „Binada“ planuojama nuveikti daug prasmingų dalykų. Kaip teigė Šiaulių tardymo izoliatoriaus direktorius S. Rajunčius, tikimasi praplėsti resocializacijos galimybes, parodyti, kokia kilni ir svarbi yra savanoriška veikla, paskatinti nuteistuosius prisidėti prie prasmingų visuomeninių iniciatyvų įgyvendinimo.

Informacija atnaujinta 2021 m. balandžio 2 d. 08:42

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos