Naujienos

Narkotikai į pataisos namus keliavo maisto konteineryje

Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai bendradarbiaudami su Vilniaus pataisos namų 1-ojo saugumo valdymo skyriaus pareigūnais atskleidė ir užkardė nuteistųjų organizuotą draudžiamų narkotinių medžiagų gabenimo būdą – maisto konteineryje įrengtoje slėptuvėje.

 

Pareigūnai aptiko iš laisvės į Vilniaus pataisos namų teritoriją įvežamo maisto gabenimo konteinerio dugne įrengtą slėptuvę, kurioje rado ir išėmė draudžiamus nuteistiesiems turėti daiktus ir galimai narkotines ar psichotropines medžiagas: vieną polietileninį maišelį su neaiškios kilmės mėlynos spalvos tabletėmis -163 g svorio, vieną polietileninį maišelį su neaiškios kilmės geltonos spalvos tabletėmis - 153 g svorio, vieną polietileninį maišelį su neaiškios kilmės baltos spalvos tabletėmis - 25 g svorio, tris buteliukus "Johnsons" po 221 g svorio, su neaiškios kilmės geltonos spalvos skysčiu, du polietilenu apvyniotus oranžinės ir pilkos spalvos buteliukus su neaiškios kilmės skysčiais - 38 g ir 39 g svorio, vieną naują juodos spalvos mobiliojo ryšio išmanųjį telefoną Iphone, vieną baltos spalvos telefono įkroviklį, 10 vnt. vienkartinių medicininių švirkštų ir 14 vnt. vienkartinių medicininių adatų.

Kriminalinės žvalgybos valdybos Ikiteisminio tyrimo skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR Baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d. Jame kalbama apie baudžiamąją atsakomybę laisvės atėmimu nuo dvejų iki aštuonerių metų tų, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė narkotines ar psichotropines medžiagas turėdamas tikslą jas parduoti ar kitaip platinti arba pardavė ar kitaip platino narkotines ar psichotropines medžiagas.

 

Informacija atnaujinta 2021 m. balandžio 6 d. 10:50

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos