Naujienos

Kalėjimų departamento informacija dėl protesto akcijos

Kalėjimų departamento kriminalinės žvalgybos pareigūnų atliekamą ikiteisminį tyrimą dėl galimo piktnaudžiavimo ir dokumento klastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu, organizuoja ir kontroliuoja Vilniaus apygardos prokuratūra.
Įstatymų nustatyta tvarka, atlikus procesinius veiksmus, suderintus su tyrimą kontroliuojančiu prokuroru, paimti Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos vieno iš skyriaus dokumentai, galintys turėti reikšmės ikiteisminiam tyrimui.
Tiriama galimai nusikalstama veika, o ne profesinių sąjungų veikla, todėl akcentuojame, kad kriminalinės žvalgybos pareigūnų atliekami veiksmai ikiteisminiame tyrime nėra nukreipti į profesinių sąjungų veiklą.
Kalėjimų departamentas, informuodamas apie socialinio dialogo tęstinumo poreikį,  papildomai inicijavo susitikimą su bausmių vykdymo sistemos pareigūnus vienijančių profesinių sąjungų atstovais. Bendru sutarimu nuspręsta užtikrinti bendradarbiavimo tęstinumą, keistis aktualia informacija.
Kalėjimų departamento vadovybė kviečia protesto akcijos dalyvius intensyvinti socialinę partnerystę ir konstruktyvų bendradarbiavimą, vadovaujantis teisine sąmone.

Informacija atnaujinta 2020 m. kovo 10 d. 10:26

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos