Naujienos

Kalėjimų departamento informacija dėl reorganizacijos Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje

Pastaruoju metu viešojoje erdvėje sklando įvairių interpretacijų, pasisakymų dėl Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje vykdomos Resocializacijos skyrių reorganizacijos. Nepagrįsti ir tiesos neatitinkantys kaltinimai žeriami šios įstaigos vadovui Dainiui Sušinskui. Kalėjimų departamento vadovybės nuomone, kelti intrigas ir sumaištį šiame procese, likus kiek daugiau nei mėnesiui iki jo įgyvendinimo, yra neatsakinga, nekonstruktyvu ir negarbinga. Tik įsiklausydami, bendradarbiaudami, ieškodami bendrų siektinų tikslų sąlyčio taškų, galėsime ne tik sėkmingai įgyvendinti jau patvirtintų sprendimų įgyvendinimą, bet ir netrikdysime pataisos įstaigoje dirbančių pareigūnų darbo, lengviau priimsime būtinus pokyčius.

Nuo š. m. lapkričio 1 d. trys Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Resocializacijos skyriai bus sujungti į vieną. Reorganizacija vykdoma siekiant tobulinti resocializacijos (socialinės integracijos) procesą bausmių vykdymo sistemoje. Pokyčių bus ir ateityje. Kalėjimų departamente sudaryta darbo grupė optimaliam resocializacijos modeliui sukurti. Jos veikloje dalyvauja skirtingų bausmių vykdymo sistemos įstaigų, mokslo ir kitų suinteresuotų institucijų ir nevyriausybinių organizacijų atstovai, bendradarbiaujama su ekspertais.

Užtikriname, kad reorganizuojant resocializacijos procesą Pravieniškėse, darbuotojai nenukentės, visų jų darbo vietos išliks, o dabartiniams skyrių vadovams bus pasiūlytos kitos pareigos. Akcentuojame, kad šia reorganizacija yra siekiama ne tik taupyti ir racionaliai naudoti įstaigai skirtas lėšas, bet ir užtikrinti vieningo veiklos modelio taikymą resocializacijos procese, tobulinti proceso vadybą bei žmogiškųjų resursų valdymą. Visiems specialistams dirbant viename skyriuje bus lengviau dalintis informacija ir patirtimi, priimti sprendimus, spręsti įvairius tarnybos metu kylančius klausimus, bendrai taikyti pažangiausius veiklos metodus ir gerąją praktiką.

Kalėjimų departamento vadovybė kviečia pareigūnus ir juos atstovaujančias profesines sąjungas konstruktyviai bendradarbiauti. Siauras asmeninių interesų tenkinimas, prisidengiant naryste profesinėje sąjungoje, yra ne tik nekonstruktyvus, bet ir negarbingas. Tik bendradarbiaudami, įsiklausydami vieni į kitų nuomones ir gerbdami vieni kitus, pasieksime geriausių rezultatų.

Kartu siekti tikslo visada lengviau.

Informacija atnaujinta 2020 m. rugsėjo 30 d. 13:58

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos