Naujienos

Informacija apie įvykį

Vakar, apie 15.30 val., Laisvės atėmimo vietų ligoninėje (LAVL) rastas nuteistojo, gim. 1990 m., kūnas be gyvybės ženklų. LAVL medikai bandė gaivinti nuteistąjį, bet 15.55 val. konstatavo jo mirtį. Dėl šio įvykio Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos valdyboje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Taip pat atliekamas tarnybinis patikrinimas.

Nuteistasis į LAVL dėl sveikatos problemų atvežtas lapkričio 12 d. iš Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos, kur atliko bausmę pagal Baudžiamojo kodekso 284 straipsnį „Viešosios tvarkos pažeidimas“, 135 straipsnio „Sunkus sveikatos sutrikdymas“ 1 dalį, 140 straipsnio „Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas“ 1 dalį.

Lapkričio 12 d. nuteistasis konvojuotas konsultacijai į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikas. Kauno klinikose nuteistasis bandė priešintis pareigūnams, alkūne sužalojo vieno pareigūno veidą. Dėl šio įvykio Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos valdyboje pradėtas ikiteisminis tyrimas.

LAVL nuteistasis palatoje-kameroje buvo laikomas vienas, valandą prieš įvykį su juo bendravo medikai.

Įstaigos administracija reiškia užuojautą mirusiojo artimiesiems.

Informacija atnaujinta 2020 m. lapkričio 16 d. 10:23

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?