Naujienos

Informacija apie darbo organizavimą bausmių vykdymo sistemoje (papildyta)

Informuojame, kad atsižvelgus į epidemiologinę situaciją šalyje bei siekiant mažinti koronaviruso plitimo tikimybę bausmių vykdymo sistemos įstaigose, spalio 29 d. pakeistos Rekomendacijos Kalėjimų departamentui prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos ir jam pavaldžioms įstaigoms, užtikrinant sklandžią šių įstaigų veiklą valstybės lygio ekstremalios situacijos, paskelbtos Lietuvos Respublikos vyriausybės 2020 m. vasario 26 d. nutarimu Nr. 152, metu, patvirtintos Kalėjimų departamento direktorius 2020 m. birželio 17 d. įsakymu Nr. V-167.

Jose nustatyta, kad iki atskiro Kalėjimų departamento direktoriaus nurodymo, visose laisvės atėmimo vietų įstaigose sustabdomas asmenų, atvykstančių į trumpalaikius pasimatymus su suimtaisiais ir nuteistaisiais, patekimas į šias įstaigas. Nuteistojo ar suimtojo pageidavimu, vietoj vieno trumpalaikio pasimatymo gali būti suteikti trys vaizdo ar telefoniniai skambučiai.

Taip pat nustatyta, kad dėl visuomenės, nevyriausybinių organizacijų atstovų, dvasininkų patekimo į įstaigas kiekvienu atveju individualiai sprendžia laisvės atėmimo vietos įstaigos direktorius.

Prašome visų laikytis nustatytų rekomendacijų, elgtis atsakingai, saugoti save ir kitus.

Rekomendacijas ir jų pakeitimą rasite čia:

http://www.kaldep.lt/lt/kalejimu-departamentas/teisine-informacija/teises-aktai/kiti-teises-aktai.html

Taip pat uždraudžiamos visų kategorijų nuteistųjų išvykos į namus.

Informacija atnaujinta 2020 m. spalio 30 d. 15:05

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos