Naujienos

Į Vilniaus pataisos namus grąžintas nuteistasis

Informuojame, kad vakar, rugpjūčio 27 d., vakare apie 21.00 val. Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai į Vilniaus pataisos namus sugrąžino nuteistąjį Sigitą Martinkevičių. Jis rugpjūčio 6 d. vakare išvyko į parduotuvę apsipirkti ir negrįžo.

 Su nuteistuoju buvo bandyta susisiekti mobiliuoju telefonu, kurį jis turi teisę turėti,tačiau telefonas buvo išjungtas. Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai nedelsdami pradėjo minėto nuteistojo paiešką, atliko kitus kompleksinius kriminalinės žvalgybos paieškos veiksmus.

 Nors Sigitas Martinkevičius nuolat keitė savo buvimo vietą ir buvo labai atsargus, Kalėjimų departamento pareigūnams pavyko nustatyti tikslią nuteistojo buvimo vietą ir, padedant policijos pareigūnams, sulaikyti bėglį Telšių rajone.

 Nuteistajam nuo 2019 m. balandžio mėnesio buvo suteikta teisė išvykti už pataisos įstaigos teritorijos ribų be sargybos arba be palydos. Jam skirta bausmė turėjo baigtis 2022 m. balandžio mėn. Dėl pabėgimo pradėtas tarnybinis patikrinimas ir ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 241 str. „Kalinio pabėgimas“ 1 d. Dabar nuteistajam gresia iki trejų metų laisvės atėmimas.

Informacija atnaujinta 2020 m. rugpjūčio 28 d. 14:19

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos