Naujienos

Į Pravieniškių pataisos namus – atvirąją koloniją šiandien pats sugrįžo ieškomas nuteistasis

Šiandien, sausio 13 – ąją, popiet į Pravieniškių pataisos namus – atvirąją koloniją pats sugrįžo ieškomas nuteistasis, kuris atlikinėjo bausmę Pravieniškių atvirojoje kolonijoje. Vyro paieška buvo paskelbta po to, kai jis 2020-01-05 nesugrįžo į atvirąją koloniją iš trumpalaikės išvykos į namus Elektrėnų m.
Nuteistojo teigimu, būdamas laisvėje jis lankė artimuosius ir draugus Elektrėnuose, Vilniuje ir Varėnos r., vartojo alkoholinius gėrimus, todėl prarado dokumentus, asmeninius daiktus ir pastarąsias dienas laiką leido negyvenamame name Varėnos r. Neturėdamas pragyvenimo šaltinio, nusprendė grįžti į įkalinimo įstaigą.
Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 242 straipsnis „Vengimas atlikti arešto, laisvės atėmimo bausmę arba sugrįžti į kardomojo kalinimo vietą“, numato, kad tas, kas būdamas nuteistas arešto ar laisvės atėmimo bausme, tačiau dar nesuimtas vengė atlikti paskirtą bausmę arba būdamas laikinai išleistas iš areštinės ar įkalinimo arba kardomojo kalinimo vietos be svarbios priežasties nustatytu laiku negrįžo, baudžiamas bauda arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Informacija atnaujinta 2020 m. sausio 14 d. 08:59

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos