Naujienos

Dėl Panevėžio pataisos namuose kilusios konfliktinės situacijos tarp medicinos srities darbuotojų

Laisvės atėmimo vietų ligoninės administracija  dėl Panevėžio pataisos namuose kilusios konfliktinės situacijos tarp medicinos srities darbuotojų, ėmėsi aktyvių veiksmų, siekiant surasti kompromisinius sprendimus.
Informuojame, kad medicinos paslaugų teikimas nuteistosioms yra užtikrinamas - Panevėžyje dirba papildomai iš Laisvės atėmimo vietų ligoninės atvykusios vyriausioji slaugos administratorė bei slaugytoja.
Artimiausiu metu, darbuotojoms sugrįžus į darbą, numatytas darbo grupės vizitas į pataisos įstaigą. Darbo grupę  sudarys Kalėjimų departamento, Laisvės atėmimo vietų, profesinės sąjungos atstovai, kurie analizuos Panevėžyje kilusios situacijos priežastis ir ieškos kompromisinių sprendimų. Šioje situacijoje  darbuotojoms, jei prireiks, bus siūloma ir mediacija. Dėl medicinos paslaugų, kurias gali teikti slaugytojos, spektro, kreiptasi į Sveikatos apsaugos ministeriją – bus vertinama, kokias paslaugas gali teikti slaugytojos ir priimami reikalingi sprendimai.
Kalėjimų departamento direktoriaus Virginijaus Kulikausko nuomone, yra svarbu, kad bausmių vykdymo sistemos darbuotojai dirbtų emociškai saugioje aplinkoje, todėl siekiama, kad konfliktinė situacija būtų išspręsta objektyviai ir konstruktyviai. Darbuotojams  yra akcentuojama, kad jų tarpusavio santykiai  turi būti grindžiami pagarba, pasitikėjimu,  taktiškumu, o bet koks psichologinio diskomforto kėlimas ar mobingo apraiškos nebus toleruojamos nei dabar, nei ateityje.
Kalėjimų departamento direktoriaus pavedimu, 2020 m. sausio 22 d. Panevėžio pataisos namuose  vėl lankosi  Laisvės atėmimo vietų ligoninės administracija bei Kalėjimų departamento atstovai.

Informacija atnaujinta 2020 m. sausio 22 d. 09:15

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos