Naujienos

Darbas karantino sąlygomis: saugumo priemonės, susitelkimas ir vienybė

Šiaulių tardymo izoliatorius, siekdamas užtikrinti saugias darbuotojų darbo saugos ir įstaigoje laikomų asmenų kalinimo sąlygas, infekcinio susirgimo plitimo laikotarpiu vykdo prevencines priemones.
Darbuotojams, kurių darbo pobūdis nesusijęs su tiesiogine kalinamų asmenų priežiūra, sudaroma galimybė dirbti nuotoliniu būdu. Darbuotojų darbo grafikai pakeisti taip, kad būtų užtikrintas kuo mažesnis jų tarpusavio kontaktas. Bekontakčiais termometrais matuojama pareigūnų, darbuotojų, visų į įstaigą atvykstančiųjų temperatūra. Kaukių atsargas įstaiga kovo 25 d.  papildė valstybinėje įmonėje „Mūsų amatai“ pasiūtomis daugkartinio naudojimo apsauginėmis veido kaukėmis.
Šiaulių tardymo izoliatoriuje reguliariai dezinfekuojamos patalpos ir paviršiai, rankų higienai  užtikrinti naudojamos vienkartinės pirštinės, dezinfekcinės priemonės.
Kaip ir dauguma nepertraukiamą funkcijų vykdymą turinčių užtikrinti įstaigų, Šiaulių tardymo izoliatorius susiduria su iššūkiais, kuriuos diktuoja pasaulinės pandemijos mąstas.
„Būtiniausių apsaugos priemonių turime, tačiau atsargos – ne begalinės, ieškome visų įmanomų galimybių jas papildyti“,- sakė įstaigos direktoriaus pavaduotoja Rasa Šošič. Ji pažymėjo, kad pataisos pareigūnai karantino sąlygomis dirba maksimaliai susitelkę, yra emociškai tvirti ir atsakingai suvokia savo misiją – užtikrinti visuomenės saugumą. „Šiandien labai svarbu suvokti, kad apsaugoti kitus galima tik saugant save, todėl visi, kam karantino sąlygomis tenka eiti į darbą yra verti pagarbos ir dėkingumo. Norisi padaryti maksimaliai viską, kad jie jaustųsi saugūs darbe, kad jaustųsi ramūs dėl namuose likusių namiškių. Todėl susitelkimas, ramybė, palaikymas yra svarbūs ir reikalingi kaip niekada anksčiau“- sakė R.Šošič.

Informacija atnaujinta 2020 m. kovo 25 d. 11:20

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos