Naujienos

Dalyvavimas socialiniame projekte teigiamai veikia nuteistųjų elgesį

 

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Antrajame sektoriuje bausmę atliekantys nuteistieji jau penktus metus dalyvauja socialiniame projekte „ Žalioji oazė“.

Įstaigoje nuteistųjų rankomis yra sukurta daug nuostabaus grožio gėlynų, kurie džiugina spalvų ir kvapų gausa, daržų lysvių, kuriose auga didelė įvairovė daržovių ir prieskoninių augalų, prižiūrimi šiltnamiai, kuriuose gausų derlių duoda pomidorai, paprikos ir agurkai. Įstaigos darbuotojai džiaugiasi, kad kartu su nuteistaisiais turi galimybę prisidėti prie aplinkos puoselėjimo, nes tai ne tik malonus laiko praleidimas, pabuvimas gamtoje, bet taip pat vidinis pasitenkinimas, dvasinis pakylėjimas, gėrio jautimas, grožio suvokimas ir žinių tobulinimas.

Ši veikla labai reikalinga žmonėms, esantiems įkalinimo įstaigoje. Jie ne tik įgauna gyvenime praversiančių žinių ir įgūdžių, didėja užimtumas, jie mokosi ilgalaikių darbų planavimo, organizavimo, skatinamas jų įsitraukimas į naujas veiklas bei teigiamai veikia nuteistųjų mąstymą ir mažėja pakartotinio nusikalstamumo rizika.

„Žalioji oazė“ – tai visose Lietuvos įkalinimo įstaigose vykstantis socialinis projektas, kurio tikslas yra skatinti teigiamus nuteistųjų asmenybės pokyčius per agrokultūrinę veiklą, pritraukti prie projekto prisidėti kuo daugiau nuteistųjų.

 

 

 

Informacija atnaujinta 2020 m. rugpjūčio 27 d. 17:36

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos