Naujienos

Bausmių vykdymo sistemos kinologų pasiekimai atvirajame šunų biatlono čempionate

Rugpjūčio 28–29 dienomis Rakonių km., Vilniaus r., vykusiame atvirajame šunų orientacinio biatlono čempionate bausmių vykdymo sistemos kinologai su tarnybiniais šunimis iškovojo net keturis medalius. Sveikiname kolegas ir džiaugiamės jų bei tarnybinių pagalbininkų pasiekimais šiose varžybose.

Marijampolės pataisos namų kinologas Edmundas Sakalauskas su tarnybiniu šunimi Basčiu varžybų trumpojoje, o Ineta Žiurinskienė su tarnybiniu šunimi Someway i‘ll get to you Basteta ilgojoje trasoje iškovojo 3-iąsias vietas. Atskiroje rungtyje „Sulaikymas rankovė“ Alytaus pataisos namų kinologas Linas Nevecka su tarnybiniu šunimi Piranija gera nuotaika užėmė 2 vietą, o E. Sakalauskas su Basčiu tapo rungties „Sulaikymas kostiumas“ nugalėtojais.

Atviras šunų orientacinio biatlono varžybas organizavo VŠĮ Tarnybinės šunininkystės klubas. Varžybose dalyvavo įvairių Lietuvos statutinių valstybės tarnybų ir organizacijų kinologai su tarnybiniais šunimis, taip pat civiliai asmenys su savo šunimis. Varžybų dalyviai turėjo nubėgti ilgąją (iki 10 km) arba trumpąją (iki 5 km) trasą, kuriose reikėjo surasti bei atlikti įvairias užduotis. Tai pat buvo organizuojamos ir kelio atskiros rungtys (sulaikymo, greičiausio šuns ir kt.).

Informacija atnaujinta 2021 m. rugpjūčio 31 d. 16:55