Naujienos

Mokymo centras paminėjo tarptautinę Mokytojų dieną ir kursantų priesaikos ceremoniją

2021-10-06

Spalio 5 dieną Mokymo centras pasitiko paminint dvigubą šventę – tarptautinę Mokytojų dieną bei kursantų priesaikos ceremoniją. 10 valandą ryto prasidėjusią šventę atidarė ir sveikinimo žodžius kursantams bei padėkas Mokymo centro mokytojams tarė Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos direktorius Virginijus Kulikauskas.

Šventė prasidėjo nuo kursantų priesaikos ceremonijos, kurios metu visi Mokymo centro kursantai viešai prisiekė būti ištikimi Lietuvos Respublikai, gerbti ir vykdyti jos Konstituciją ir įstatymus bei atsakingai ir sąžiningai mokytis. Po priesaikos sveikinimo žodžius jau oficialiems kursantams tarė ir laikinasis Mokymo centro direktorius Viktoras Davidenko, kuris pasididžiavo kursantais pasirinkus šią kilnią ir atsakingą profesiją bei palinkėjo jiems ryžto ir sėkmės visame mokymosi procese.

Sveikinimai, padėkos ir apdovanojimai tarptautinės Mokytojų dienos proga keliavo ir Mokymo centro mokytojams. Šventės metu, tęsiant kasmetinę Mokymo centro tradiciją, paskelbtas ir 2021– 2022 mokslo metų mokytojas, kuriuo tapo Specialiųjų kompetencijų ugdymo skyriaus profesijos mokytojas Edvard Zenevič – jam buvo įteikta vardinė statulėlė.

Galiausiai šventę vainikavo trumpa kursantų programa, kurie ne tik išreiškė nuoširdžias padėkas ir sveikinimus Mokymo centro mokytojams profesinės šventės proga, bet ir suorganizavo jiems keletą įdomių žaidimų ir loginių užduočių. Dar kartą sveikiname visus Mokymo centro mokytojus bei kursantus ir linkime sėkmės tolimesniame mokymo ir mokymosi procese!

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. spalio 6 d. 13:47