Naujienos

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Vedų kultūros centru

2021-11-03

Spalio 29 d. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos atstovai pasirašė bendradarbiavimo sutartį su ilgamečiu partneriu – VšĮ Vedų kultūros centru. Sutarties šalys susitarė bendradarbiauti propaguojant dvasinį mokslą, sveiką gyvenseną, dorovinį ugdymą ir pozityvias socialines veiklas.

 

Vedų kultūros centro atstovai jau ne vienerius metus teikia pagalbą pataisos namų darbuotojams vykdant nuteistųjų resocializaciją bei reintegraciją: padeda nuteistiesiems keisti vertybines nuostatas, ugdo jų dvasingumą, moko valdyti bei kontroliuoti emocijas ir į gyvenimą bet kokiomis aplinkybėmis žvelgti pozityviu žvilgsniu.

Susitarta, kad Vedų kultūros centras, esant galimybei, padės organizuoti bendras konferencijas, seminarus, šventes ir kitus renginius su pataisos namų darbuotojais ir nuteistaisiais. Minėta organizacija įsipareigojo bendradarbiauti rengiant ir vykdant bendrus projektus, skirtus nuteistųjų resocializacijai, dalyvauti vykdomose nuteistųjų resocializacijos programose ir priemonėse. Vedų kultūros centras taip pat įsipareigojo, esant galimybei, organizuoti mokymus pataisos namų darbuotojams ir pareigūnams, keliant jų bendravimo su nuteistaisiais kvalifikaciją bei formuojant pozityvų požiūrį į nusikaltimą įvykdžiusį asmenį.

Tikimasi, kad senosios dvasinės išminties ir dorovės sampratos perteikimas nuteistiesiems svariai prisidės prie jų pasaulėžiūros bei vertybinių nuostatų teigiama linkme keitimo, priklausomybių atsikratymo, emocijų valdymo, sveiko gyvenimo būdo propagavimo.

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. lapkričio 3 d. 15:34