Naujienos

Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime lankėsi Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo vadovybė

2014-05-15

Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime gegužės 14 d. lankėsi Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo pirmininkas Ričardas Piličiauskas, kancleris Zenonas Karalius, teisėjai, taip pat Lietuvos Respublikos teisingumo ministro patarėjas Vainius Šarmavičius, Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos direktorius Artūras Norkevičius, Kalėjimų departamento direktoriaus pavaduotojas Donatas Matuiza bei Teisės ir personalo skyriaus viršininkė Erika Vaivadienė.

Svečiai susipažino su įstaigos istorija, architektūra, valdymo ir pareigūnų tarnybos organizavimo ypatumais, įstaigoje laikomų asmenų laikymo ir laisvalaikio užimtumo sąlygomis, vykdomomis nuteistųjų reabilitacijos programomis bei kitomis resocializacijos priemonėmis, taip pat lankėsi įstaigoje laikomų asmenų gyvenamosiose kamerose, sporto ir laisvalaikio užimtumo patalpose. Delegacijos dalyviai apžiūrėjo ir gyvenamuosius korpusus buvusios cerkvės patalpose, kur gyvena nuteistieji iki gyvos galvos.

Svečiai taip pat domėjosi, su kokiomis problemomis kasdieniame darbe susiduria pareigūnai, tiesiogiai dirbantys su laikomais įstaigoje asmenimis. Buvo aptarti teisminiai procesai, susiję su asmenų laikymo sąlygomis ir neturtinės žalos priteisimu, analizuoti esami teismų sprendimai ir jų įtaka įstaigai.

 

 

 

 

 

 

 


 

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. gegužės 15 d. 16:42