Naujienos

Dėl neteisėto medžiotojų amunicijos laikymo sulaikytas buvęs pareigūnas

2014-05-19

2014 m. gegužės 15 d., apie 10.55 val., Pravieniškių II gyvenvietėje budinti pataisos namų pareigūnų patrulių grupė pastebėjo automobilį „Honda Accord“, kuris sustojo netoli pataisos namų esančiame miško masyve. Iš šio automobilio išlipę du jauni vyrai dairėsi aplinkui. Patruliams toks asmenų elgesys sukėlė įtarimų, todėl jie atvykėlių pasiteiravo, ar nereikalinga pagalba. Tačiau pareigūnų atžvilgiu asmenys elgėsi nepagarbiai, juos įžeidinėjo ir keikėsi. Pareigūnai taip pat automobilio salone pastebėjo kelis įtartinus nepermatomus maišus.
Apie šį įvykį patruliai informavo Kaišiadorių policijos komisariato ir Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnus. Atvykę policijos pareigūnai atliko automobilio „Honda Accord“ apžiūrą ir salone surado geltoną plastikinį maišelį, kuriame buvo šešios užtaisytos šratais šovinių tūtelės, du peiliai su dėtuvėmis bei du žiūronai. Sulaikytieji perduoti policijos pareigūnams. Asmenys medžiotojų leidimų pareigūnams nepateikė, šoviniai automobilyje buvo laikomi pažeidžiant teisės aktų reikalavimus.
Paaiškėjo, kad vienas iš sulaikytųjų yra buvęs Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos prižiūrėtojas, kiek mažiau nei prieš vienerius metus atleistas iš tarnybos už pareigūno vardą žeminančią veiką (nešė nuteistiesiems draudžiamus daiktus).

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. gegužės 19 d. 09:02