Naujienos

Stiklainyje su taukais – ir spirgučiai, ir mobilusis telefonas

2003-02-26

Marijampolės griežtojo režimo pataisos darbų kolonijos pareigūnams šis trečiadienis – tikrai sėkminga diena. Vos vieni spėjo iš kopūsto gužės „išlukštenti“ vieną mobilųjį telefoną, kai kiti taukų su spirgučiais stiklainyje aptiko dar vieną.
Nuteistiesiems adresuojamus siuntinius iš pašto atsiima kolonijos pareigūnai. Siuntinį prižiūrėtojai atidaro ir turinį tikrina jį gavusio nuteistojo akivaizdoje.
Vasario 26 d. po pietų į koloniją iš pašto pareigūnai atvežė siuntinius, tarp jų – ir 20-ojo būrio nuteistajam 26 metų Dariui Vaitkevičiui.
Siuntinyje buvo apie 10 kilogramų įvairių maisto produktų – sausainių, arbatžolių, svogūnų, cigarečių, stiklainis su taukais. Būtent pastarasis ir sukėlė siuntinį tikrinusių prižiūrėtojų susidomėjimą.
Nuėmus plastmasinį dangtelį litriniame stiklainyje buvo rasta ne tik spirgučių, bet ir į polietileno maišelį įpakuotas mobilusis telefonas „Alcatel“. Šią procedūrą stebėjusio nuteistojo veide pasirodė neslepiama įtampa.
Panevėžio rajone, Pažagienių kaime gimęs ir iki suėmimo ten gyvenęs D Vaitkevičius kolonijoje atlieka bausmę už išžaginimą (BK 118 str. 3 d.). 2000 m. kovą Panevėžio miesto apylinkės teismas pripažino jį kaltu ir skyrė šešerių su puse metų laisvės atėmimo bausmę. Anksčiau jis dukart buvo testas už vagystes.
Kolonijoje dirbantis D. Vaitkevičius į šią pataisos įstaigą atvyko 2000 metų vasarą.
Siuntinį savo sūnui siuntė minėtame Panevėžio rajono kaime gyvenanti jo motina Leonora Vaitkevičienė. Marijampolės kolonijos direktoriaus pavaduotojas Zenonas Kunca nemano, kad taukuose paslėptas telefonas - D. Vaitkevičiaus motinos sumanymas.
Kolonijos Vidaus tyrimų tarnybos pareigūnams D. Vaitkevičius neigė laukęs mobiliojo telefono ir tvirtino nežinąs, kas jį paslėpęs taukuose.

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. kovo 17 d. 21:58