Naujienos

„Pravieniada“ – sporto ir vasaros palydų šventė

2014-09-02

Pravieniškių seniūnija kartu su Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 2-ojo sektoriaus pareigūnais ir  Pravieniškių vaikų dienos centru jau trečius metus iš eilės organizavo šventę „Pravieniada“.
Šios šventės dalyviai – atvirojoje kolonijoje laisvės atėmimo bausmę atliekantys nuteistieji ir Pravieniškių gyvenvietės gyventojai – suaugę ir vaikai. Renginį iniciavo patys sportininkai. Šventės motyvai išliko ir sustiprėjo: sportas – specifinis fizinių, kūrybinių, intelektinių, sveikatą ir bendravimą gerinančios veiklos derinys.

Šiemetinio sportinių renginių komplekso etiketė – „Vasaros uždarymo žaidynės“. Renginio atidarymo iškilmėse dalyvavusi Pravieniškių seniūnijos seniūnė Galina Jangalyčeva pasveikino visus dalyvius, palinkėjo geros nuotaikos ir draugiškų varžovų santykių – sportinėse varžybose kažkas juk turi ir pralaimėti.

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 2-ojo sektoriaus Socialinės reabilitacijos būrio viršininkas Zurab Sopromadze palinkėjo visiems gerų startų ir auksinio finišo, aukštų rezultatų mokyklose. 

Šventėje dalyvavo ir gyvenvietės vaikų komandos – jie pirmieji startavo visose rungtyse, buvo ypatingai palaikomi pareigūnų, vaikų artimųjų bei kitų žiūrovų. Sportinės rungtys atitiko visų dalyvių – vaikų ir suaugusiųjų poreikius. „Pravieniada“, kaip ir praeitais metais, paliko daug gražių prisiminimų ir gerų emocijų, sužadino  pasitikėjimą savo sportinėmis jėgomis, teigiamai nuteikė  tolimesniam bendradarbiavimui.

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. rugsėjo 2 d. 16:59