Naujienos

LSU bendradarbiaus su Kauno tardymo izoliatoriumi

2014-09-05

Lietuvos sporto universitetas (LSU) savo žiniomis ir patirtimi dalinsis su Kauno tardymo izoliatoriumi (Kauno TI). Bendradarbiavimo sutartį parašais patvirtino Universiteto rektorius prof. habil.dr. Albertas Skurvydas ir Kauno TI direktorė Živilė Mikėnaitė. LSU ir Kauno TI bendradarbiaus vystant bendrus projektus susijusius su švietimu, suimtųjų ir nuteistųjų fizinės kultūros ir socialinės partnerystės srityse vykdant bendrus mokslinius ir praktinius tyrimus. Partneriai keisis informacija organizuojant mokslines ir praktines konferencijas, seminarus ir sporto varžybas.

„Mums labai reikalinga LSU pagalba diegiant sveikatinimo programas. Tikiuosi, kad jau artimiausiu metu LSU specialistai parengs pratimų kompleksą mažoje erdvėje, taip pat padės organizuoti nuteistųjų sporto šventes, įvairias varžybas. Mums labai svarbus ir darbuotojų fizinis aktyvumas, kartu su universiteto specialistais tam skirsime dar daugiau dėmesio“– teigė Kauno TI direktorė Ž. Mikėnaitė. 
Universitetas Kauno tardymo izoliatoriaus specialistams suteiks galimybę naudotis metodine ir materialine baze, esant galimybei suteiks mokomąją ir kitą metodinę medžiagą, kurs metodikas, pratimus suimtųjų ir nuteistųjų fiziniam aktyvumui esant ribotai erdvei didinti ir bendra jas įgyvendinti. „Universiteto specialistai turės galimybę skaityti paskaitas, vesti seminarus, o studentai atlikti praktiką. Taip pat mūsų specialistai konsultuos įgyvendinant projektus“, – sakė LSU rektorius prof. habil. dr. A. Skurvydas.

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. rugsėjo 5 d. 11:51