Naujienos

Kuprinėje tarp knygų – permetimui paruošti paketai

2014-09-09

2014 m. rugsėjo 8 d., apie 13.00 val., prie Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-ojo sektoriaus prieigų pastebėtas asmuo, besiartinantis prie apsauginės tvoros. Įtarus, kad tai galimas pažeidėjas, jis buvo sulaikytas Patrulinės grupės pareigūnų.
Paaiškėjo, kad sulaikytasis yra nepilnametis Kaišiadorių m. gyventojas D. K.
Apie įvykį informuotas Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato budėtojas. Kaišiadorių policijos pareigūnai surado nepilnamečio mamą ir į Pravieniškes tolimesnių įvykio aplinkybių aiškintis atvyko kartu su ja. Paaiškėjo, kad nepilnametis savo kuprinėje tarp mokyklinių knygų ir sąsiuvinių turėjo ir du lipnia juosta apvyniotus paketus, kuriuos išardžius rasti 6 mobiliojo ryšio telefonai, viena SIM kortelė.
Nepilnametis paaiškino, kad siekė į 1-ojo sektoriaus teritoriją permesti nuteistiesiems turėti draudžiamus daiktus. Už permetimą, nepilnamečio teigimu, jam buvo pažadėtas piniginis atlygis.
Nepilnametis, jo kuprinėje rasti nuteistiesiems turėti draudžiami daiktai, dalyvaujant mamai, perduoti policijos pareigūnams.


 

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. rugsėjo 9 d. 15:25