Naujienos

Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriuje-pataisos namuose rugsėjo 1-ąją šurmuliavo mokiniai

2014-09-04

Kaip ir visose šalies mokyklose, taip ir Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriuje-pataisos namuose rugsėjo 1-ąją šurmuliavo mokiniai, mokytojai ir svečiai – vyko Mokslo ir žinių dienos šventė. Su prasidėjusiais naujais mokslo metais įstaigos auklėtinių pasveikinti atvyko Kauno miesto savivaldybės Švietimo ir kultūros departamento Formaliojo švietimo poskyrio vedėja Vilija Adaškevičienė, kunigas Virginijus Veprauskas, kiti svečiai. Jie nuteistiesiems linkėjo, kad mokykla būtų ta vieta, kurioje įgyjama žinių ir tobulėjama, mokomasi ir planuojama ateitis.

Visi šventės dalyviai sugiedojo Lietuvos Respublikos himną. Kunigas Virginijus Veprauskas palaimino moksleivius. Nuteistieji pasveikino mokytojus pačių padarytais rankdarbiais ir dovanojo jiems gėles. Po iškilmingos šventės dalies ir kunigo Virginijaus Veprausko palaiminimo mokyklos vadovybė pakvietė mokinius į klases.
Kaip ir visiems moksleiviams, įstaigos auklėtiniams Rugsėjo 1-oji sukėlė įvairialypius jausmus: žinių troškimą, naujų vertybių atradimą bei jaudulį dėl laukiančių iššūkių.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. rugsėjo 4 d. 12:58