Naujienos

Kauno tardymo izoliatorius minėjo dvi sukaktis

2014-09-22

2014 m. rugsėjo 18 d. Kauno tardymo izoliatorius minėjo Kauno sunkiųjų darbų kalėjimo 150-ąsias įkūrimo metines bei įstaigos veiklos 10-etį.
Kauno Šv. Arkangelo Mykolo (įgulos) bažnyčioje 14.00 val. buvo laikomos šv. Mišios, kurias aukojo pranciškonų vienuolis Paulius Vaineikis. Šv. Mišių metu buvo iškilmingai pašventinta Kauno tardymo izoliatoriaus vėliava, pagerbti darbuotojai, įteikiant jiems padėkas ir apdovanojimus.
Nuo 16.00 val. Kauno įgulos karininkų ramovėje vyko meninė, muzikinė programa. Šventės dalyviams buvo pristatytos įstaigos istorijos nuotraukos, suimtųjų ir nuteistųjų kūrybinių darbų paroda, parodytas darbuotojų sukurtas filmas atspindintis įstaigos veiklą.
Sveikinimo žodį renginyje tarė Lietuvos Respublikos Seimo narės Orinta Leiputė ir Birutė Vėsaitė, Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos direktorius Artūras Norkevičius, Viešojo saugumo tarnybos prie Vidaus reiklų ministerijos atstovai, Kauno miesto teisėsaugos institucijų atstovai ir kiti svečiai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Danijos, Lenkijos, Latvijos bei Suomijos bausmių vykdymo institucijų.
Renginį vedė Lietuvos žurnalistė, publicistė, TV laidų vedėja, prodiuserė, visuomenės veikėja Edita Mildažytė. Grojo Karinių oro pajėgų orkestras, vadovaujamas kapelmeisterio kpt. Ričardo Kukulskio, muzikinius kūrinius dovanojo pianistė, koncertmeisterė ir muzikos pedagogė Sonata Bielionytė. Savo kūrinius atliko žurnalistas, aktorius, televizijos laidų vedėjas Marijonas Mikutavičius.

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. lapkričio 11 d. 16:30